690 680 960

Strażacy zostali zaalarmowani o wybuchu zbiornika z paliwem. Sytuacja była mniej poważna (zdjęcia)

Groźnie brzmiące zgłoszenie otrzymały dzisiaj kilka minut przed godziną 12 lubelskie służby ratunkowe. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że doszło jedynie do pożaru, który szybko został ugaszony.

We wtorkowe przedpołudnie w jednej z firm w rejonie ul. Krochmalnej interweniowało pięć zastępów straży pożarnej oraz policja. Służby ratunkowe zostały bowiem zaalarmowane, że doszło do wybuchu zbiornika z paliwem.

Jak wyjaśniał nam st. kpt. Andrzej Szacoń z Komendy Miejskiej Państwowej Straży pożarnej w Lublinie, zgłoszenie było niezwykle poważne. Wynikało z niego, że na skutek wybuchu paliwa uszkodzone została również instalacje elektryczna i wodociągowa. Dlatego też zadysponowano pięć wozów ratowniczo-gaśniczych i 19 strażaków.

Jak się jednak okazało, sytuacja była już w pełni opanowana. Co więcej, nie był to wybuch paliwa, lecz pożar myjki ultradźwiękowej. Został on również ugaszony przed przyjazdem strażaków. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, kobietę która doznała oparzeń ciała przetransportowano do szpitala.

(fot. lublin112)

10 komentarzy

 1. Felek Stankiewicz

  Co za gamoń informował o zdarzeniu ???. Czy tylko po to by postawić pół miasta na nogi??? Ludzie mają fantazję , ale zero inteligencji.

 2. 3. 2. 1. KTO ZA TO ZAPŁACI START !!!

 3. Nikt nie ucierpiał? Dziewczyna w szpitalu poparzona leży!

 4. Coś info macie kiepskie bo dziewczyna poparzona i w szpitalu jest … I to był wybuch benzyny a nie myjki ultradźwiękowej!

 5. Oprócz młodej dziewczyny która ma poparzenia 1 i 2 stopnia w tym twarzy to faktycznie nikt nie ucierpiał…

 6. Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.

 7. Dziewczyna poparzenia 1 i 2 stopnia a firma chciała i pewnie dalej próbuje zamieść wszystko pod dywan.
  A co do myjki ultradźwiękowej to nie było to tylko wybuch benzyny

 8. Oj poleca główki i BHP się poszło pier…

 9. A pan kierownik martwił się że partia nie poszła. Empatia czysto katolicka. Kasa kasa kasa

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas