Strażacy walczą z dużym pożarem ubojni we Włodawie (wideo, zdjęcia)

We wtorek po południu we Włodawie doszło do pożaru ubojni. Z ogniem walczy kilkudziesięciu strażaków.

Do wybuchu pożaru doszło we wtorek po południu w ubojni znajdującej się we Włodawie. Na miejscu interweniuje kilkudziesięciu strażaków z PSP oraz okolicznych OSP, policja i zespół ratownictwa medycznego.

Jak nas poinformował dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie w budynku ubojni płonie poddasze w części socjalnej. Na miejscu działania prowadzi 13 zastępów straży pożarnej. Ewakuowano z zakładu 60 pracowników oraz 30 sztuk bydła. Sytuacja nie jest jeszcze opanowana.

Nie ma informacji o osobach poszkodowanych. Cały czas trwa akcja gaśnicza.

(wideo Włodawa TV, fot. Paweł Piędzio)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Scenka z rano z zakładu.
  K: Panie Mietku, przypominam Panu o konieczności przestrzegania przepisów dotyczących obsługi maszyn i urządzeń oraz warunków obchodzenia się z materiałami łatwopalnymi.
  M: Tak jest Panie kierowniku. Jak zawsze. Z drwiącym uśmieszkiem pod nosem.
  i M. dalej (sam do siebie): Te przepisy są bez sensu. Przecież nic się nie stanie jeżeli złamie ten zakaz. Od 20 lat tak robię i nigdy nie było pożaru.

  • Widzimy już w takim razie Franiu jak uczą Cię od młodości. Może jeszcze będą z Ciebie ludzie i nie jedno miejsce zatrudnienia zrujnujesz.

  • Tak było. Nie zmyślam.
   Ktoś widział kierownika, który do pracownika mówi „Panie”?

   Franio dziecko troll który myśli, że zjadł wszystkie rozumy a nie wie nic.

 2. Trochę słońca wyszło i się zaczęło grillowanie

 3. Szkoda było na socjalne dla pracowników , to socjal poszedł z dymem he he

 4. Dla nieświadomych sytuacji

  TBV kupiło działkę z określonym planem zagospodarowania – tereny zielone rekreacyjne z dopuszczoną określoną zabudową o czym doskonale wiedziało, a teraz mamią nas mieszkańców jaki to piękny park chcą oddać miastu za złotówkę….bo kto przy zdrowych zmysłach chciałby utrzymywać pielęgnować i płacić podatki od parku o powierzchni 75 hektarów /Park Saski ma 12ha/. Dodatkowo uzyskali pozytywny impuls od włodarzy miasta w postaci referendum w prywatnej sprawie za pieniądze podatników. Ludzie zacznijcie myśleć i liczyć!!! Materiały TBV mówią o 240.000 m2 powierzchni mieszkaniowej. Przy cenie 5.000 zł za m2 daje to 1 miliard 200 milionów zł. Zysk developera to 30-40% czyli 400 mln zł. Zbudować park za 10 mln to jest drobiazg. Zostaje 390 mln zł. Za mieszkania ludzie zaczną płacić zanim powstaną fundamenty. Wniosek – nie trzeba brać kredytów i dzielić się kasą z bankiem. Jeśli powstaną lokale usługowe to trzeba je wybudować na własny koszt i odbierać sobie wkład w czynszu przez 20-25 lat. W przypadku bloków zwrot następuje na 2-3 latach. Czy w tej sytuacji nie wart zainwestować 2-3 mln w kampanię reklamową? Przy takich pieniądzach TBV nie zastanawia się nad przyszłością Lublina tylko namawia do głosowania na tak.

 5. chyba nie było koszernie co ?
  no właśnie…

 6. Te 30 ewakuowanych krów to normalnie drugie życie dostało…

 7. Dajcie sobie siana z tymi żałosnymi komentarzami: nie wiecie jak tam było i nie macie tam nikogo pracującego. O takich rzeczach tak leciutko sie pisze i czyta, a nikt TEGO NIE ROZUMIE! Piszcie dalej, bo to takie kuźwa śmieszne, że ….. boki zrywać, prawda?

 8. Piszą trolle na zawołanie. A ten kundel franio , to ma łeb jak sklep , tylko półek brak?

 9. Żałosne jak ludzie są tempi. Ci ludzie dali prace tylu ludziom. Nie wiecie co piszecie . Każdemu życzę żeby miał tekie szefostwo. Stała się tragedia A wy hieny szukacie sensacji i piszecie głupoty. . . Ale tak to jest jak się nie ma pojęcia o niczym .

 10. J***c morderców. Karma wraca.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7374zł -0.8%
  • GBP 5.2571zł -0.55%
  • EUR 4.5316zł -0.29%
  • CHF 4.1413zł -0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą