690 680 960

Jechał fordem i zasypiał. Miał ponad 3 promile, zatrzymał go świadek (wideo)

Dzisiaj rano Czytelnik serwisu wpuławach.pl zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Zanim jednak do tego doszło, wyczyny mężczyzny zostały zarejestrowane na filmie.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 8 w Puławach. Jak relacjonuje serwis wpulawach.pl, kierujący fordem zwrócił na siebie uwagę jadącego za nim mężczyzny. Kierowca jechał od prawej do lewej, w pewnym momencie najechał na wysepkę i o mało nie uderzył w słup oświetleniowy.

Co więcej, mężczyzna usypiał za kierownicą, a swoją jazdę zakończył na ul. Fieldorfa-Nila. Świadek o całym zdarzeniu powiadomił policję i informował na bieżąco, gdzie ford się przemieszczał.

Jak informuje rzecznik puławskiej Policji Ewa Rejn-Kozak, po przyjeździe funkcjonariuszy mężczyzna spał, nie można było z nim nawiązać kontaktu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie kierowcy ponad 3,3 promila alkoholu. Mężczyzna został zatrzymany, wkrótce za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

 

 

(fot. wideo wpulawach.pl)

4 komentarze

 1. Pieszy z 13-sekundy filmiku podobno jeszcze stoi przed przejściem. Ale przynajmniej ma się dobrze.

 2. Takich przypadków będzie niestety coraz więcej i częściej. Pijaków nie ubywa, a samochodów przybywa.
  Nowe pokolenia nie wiedzą nawet jak to jest dość gdzieś na piechotę, np. do sklepu, bo wszędzie ich rodzice wożą samochodem. Od drzwi do drzwi. Przejechanie autobusem to jak lot w kosmos.

  • Franiu, a czy wg Ciebie uzasadnione było, że nagrywający stanął na dwóch miejscach dla niepełnosprawnych?

 3. Kuba profil bez piwa z głupim uśmiechem na pianie

  Mówisz Franiu że nie chodzą piechotą, no dobrze, ty jako ich rówieśnik najlepiej się orientujesz.

Kursy walut

 • USD 4.3247zł -0.12%
 • GBP 5.3302zł 0.11%
 • EUR 4.685zł 0.07%
 • CHF 4.7012zł -0.41%

Polub nas