Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Strażacy z Parczewa najlepsi w turnieju tenisa stołowego

W dniu 5 lutego 2014 r. w sali sportowej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Łucce pow. lubartowski odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Strażaków w Tenisie Stołowym o Puchar Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie.

-W turnieju udział wzięło 22 zawodników z 9 Komend Miejskich i Powiatowych. Mistrzostwa z ramienia Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie otworzył Naczelnik Ośrodka Szkolenia st. bryg. Sławomir Galiński. Bardzo dobre przygotowanie obiektu oraz profesjonalne prowadzenie mistrzostw przez sędziego głównego Zdzisława Waśkowskiego przyczyniły się do sprawnego przeprowadzenia zawodów w sportowej atmosferze – informuje Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie asp. sztab. Paweł Krupa.

Po zaciekłych i wyrównanych pojedynkach najlepszym zawodnikiem turnieju został Zbigniew Duda reprezentujący Komendę Powiatową PSP w Parczewie.
Klasyfikacja końcowa 8 najlepszych zawodników przedstawia się następująco:

1. Zbigniew Duda – KP PSP Parczew
2. Bernard Lipko – KP PSP Parczew
3. Jacek Nowosadowski – KP PSP Tomaszów Lubelski
4. Mieczysław Łoś – KP PSP Łęczna
5. Zbigniew Zielonka – KP PSP Opole Lubelskie
6. Kazimierz Pruszkowski – KP PSP Opole Lubelskie
7. Marek Gmoch – KP PSP Tomaszów Lubelski
8. Zbigniew Sudoł – KP PSP Janów Lubelski

Dyplomy i puchary dla zwycięzców wręczyli Naczelnik Ośrodka Szkolenia st. bryg. Sławomir Galiński oraz Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Lubartowie bryg. Jarosław Maluga.

2014-02-07 22:18:19
(fot. KPPSP Lubartów)

Komentarze wyłączone

Z kraju