690 680 960

Strażacy ćwiczyli na terenie ośrodka dla cudzoziemców (zdjęcia)

Bialscy strażacy przeprowadzili wczoraj ćwiczenia na terenie Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Placówce Straży Granicznej w Białej Podlaskiej. Scenariusz zakładał ewakuację uwięzionych osób z powodu pożaru.

W czwartek rano w Białej Podlaskiej odbyły się ćwiczenia połączone z ewakuacją budynku Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Placówce Straży Granicznej.

W ćwiczeniach brały udział dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Białej Podlaskiej – GBA 3,5/30 Renault oraz SHD-23.

Scenariusz ćwiczeń zakładał pożar na prawym skrzydle IV kondygnacji. W jednym z pomieszczeń znajdowały się uwięzione 3 osoby. Działania straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz ewakuacji osób uwięzionych na dachu budynku, a następnie przy pomocy podnośnika hydraulicznego na plac ośrodka.

(fot. KM PSP Biała Podlaska)

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej