690 680 960

Straciła panowanie nad pojazdem. Subaru uderzyło w peugeota, a następnie w latarnię (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, jaki miał miejsce na wjeździe do Lublina od strony Piask. Najpierw zderzyły się tam dwa auta, potem jeden z nich uderzył jeszcze w słup latarni. Jeden pas jezdni jest zablokowany.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 17 na al. Witosa w Lublinie. W rejonie wiaduktu, na którym znajduje się skrzyżowanie z ul. Grygowej zderzyły się dwa samochody osobowe: peugeot i subaru. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca subaru kobieta jechała w kierunku centrum. Straciła jednak panowanie nad pojazdem. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia z jadącym tuż obok peugeotem, a następnie jej pojazd uderzył w słup latarni.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba. Kobietę z subaru przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Jeden pas jezdni w kierunku centrum jest zablokowany.

(fot. lublin112)

22 komentarze

  1. Żeby uściśli :
    Najpierw Subaru zjechało na pobocze prawymi kołami, po czym wróciło na drogę bujając się po swoim prawym pasie raz w lewo, raz w prawo. Gdy Peugeot zwalniał przed wjazdem na wiadukt ( przynajmnie tak to wyglądało) Subaru jadące za nim uderzyło w tył Peugeota. Po tym Subaru zjechało na prawe pobocze i uderzyło w latarnie.

  2. Ludziska Wy nie macie odrobinę współczucia no chyba że komentatorzy to 2-3 osoby. Co nie? Tylko nazwa inna i dalej komentarze 😭😡 Żenada

Kursy walut

  • USD 4.5164zł 0.75%
  • GBP 5.4141zł -0.08%
  • EUR 4.6813zł -0.05%
  • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie