Straciła panowanie nad pojazdem, fiat wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie

W poniedziałek rano na al. Tysiąclecia pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie stadionu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 7:40 na al. Tysiąclecia w Lublinie, na wysokości stadionu.

Jak wstępnie ustalono, kierująca fiatem jadąc od strony Świdnika, na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na prawą stronę, wypadło z drogi i uderzyło w ogrodzenie.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała.

27484588_1680190785375272_514837756_o

2018-01-29 09:57:11
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

20 komentarzy

 1. jezdzę tylko po prostych

  Po co te „łuki jezdni ” robią ? nie lepiej by było same proste ? Przecież przed takim łukiem trzeba użyć mózgu żeby zdjąć nogę z gazu jak sie ktoś za bardzo rozpędził . a nie każdy go używa

  • bimmer pewnie ją pochwali bo nie była powolniakiem he he

  • Po to robią żeby jazda nie była monotonna, takie względy bezpieczeństwa.

  • Nie masz racji. Głupotą jest zdejmowanie nogi z gazu i wytracanie prędkości. Jeżeli już się rozpędziło samochód, to lepiej nie zwalniać, bo to powodowanie zagrożenia (więc popełnianie wykroczenia), ktoś z tyłu może nie zauważyć, że zwalniamy i nieszczęście gotowe.
   To, że się od czasu do czasu spowoduje wypadek jest wliczone w ryzyko jazdy – przecież wypadki zdarzają się nawet najlepszym. A, że czasem ktoś zginie – znaczy się, że miał pecha i tak miało być.

   Są trzy najgorsze wykroczenia w ruchu drogowym:
   -jazda lewym pasem – tamowanie ruchu
   -zwalnianie/zatrzymywanie się w uzasadnionych sytuacjach – tamowanie ruchu
   -zatrzymywanie się przed STOPem, czy zielonej strzałce – tamowanie ruchu
   -zatrzymywanie się przed PdP czy PdR w uzasadnionych sytuacjach (nie parkowanie) – narażanie pieszych i rowerzystów na niebezpieczeństwo
   -wpuszczanie autobusów z zatok – tamowanie ruchu
   -zatrzymywanie się na żółtym lub wczesnym czerwonym, w sytuacji gdy jeszcze kilka aut by przejechało – tamowanie ruchu
   -zachowywanie odstępu od poprzedzającego pojazdu – tamowanie ruchu, wydłużanie korków

   Wymieniłem ulubione wykroczenia poganiaczy, które odpowiadają za <0,1% wszystkich wypadków. Cała reszta wykroczeń jest po to, żeby uprzykrzać życie kierowcom.

   • Jeżeli odejmiesz „gazu” na początku zakrętu, to dociążysz przednią oś i auto będzie chętniej wchodziło w zakręt, będzie bardziej sterowne. Zapamiętaj to, bo czasem się przydaje.
    Co do pozostałych Twoich wywodów, to szkoda słów. Musisz jeszcze nabrać więcej doświadczenia, a wtedy może napiszesz coś innego. Szerokiej drogi.

 2. Wina kierującej, bo gdyby to był kierujący to by była wina łuku, ulicy, schodka, przelatującego ptaka…

  • Ptaka, to jej chyba ostatnio brakowało, jak i innym męczenniczkom motoryzacji. Zamiast dać upust chcicy w alkowie, na drogi frustrację przenoszą. Wystarczyło by czasem sąsiada poprosić…….

 3. Rozumiem, że dużo nie trzeba, że wystarczy mały błąd. Ale na litość boską – jeżeli warunki są trudne, to miejcie na tyle odpowiedzialności i wyobraźni, żeby dostosować prędkość i manewry do warunków na drodze! Skoro pada i ciapie, jest mokro i ślisko, to może troszkę wolniej? Ledwo popada, a co chwilę stłuczki, kolizje, wypadki… Ostrożniej!

 4. kilka razy widziałem rozwalone w tym miejscu auta ale zawsze BMW jakoś nowość widok był niesamowity mina pajaca jak wyszedł i się po głowie drapał ha ha

 5. Ale raczej nie powie, że drogowcy znów nie odśnieżyli drogi? No chyba, że przed jej przejazdem powinni osuszyć nawierzchnię.

 6. No i jest kierujacA! W koncu bo ostatnio to byli sami faceci 🙁

 7. i ZNOWU kierujacA……rece opadaja…..

 8. Wioskowa lala się wybrała na zakupy a tu …. zakręt.Łona tylko prosto nauczona jeżdzić i to z zawrotnom predkościom

  • Ociec a ty to nauczony SB tylko metod w ryj i z kopa do karceru w piewnicy , bo więcej prostakowi nie potrzeba wiedzy.

 9. „kierujace ” to miszczynie beztroski i głupoty za kierownicą …i nikt im 1 miejsca na podium nie odbierze .Kiedy bym nie jechał i ktoś nie odpier…lał jakiejś maniany na drodze ,to kierujaca .Do środka jezdni przy skręcie w lewo żadna nie potrafi zjechać ,bo po co nie ten z tyłu czeka jak „pani”stoi ,a pani stoi zwykle w poprzek ,bo przodem już skręciła do osi a tył wystaje ze nie miniesz …do wyjazdu z podporzadkowanej też im trzeba wolnego długosci pasa startowego dla samolotu,bo nie potrafią ocenić prędkosci zblizajacego się auta …ogólnie to brak słów i żenada

  • @kierowca ty miszczu słownik ortograficzny się pytał o ciebie

  • Dobrze, że Ty jesteś mistrzem kierownicy! I nigdy „nie odpier…liłeś jakiejś maniany na drodze”, i oby Ci się to nigdy nie przytrafiło!!!!

 10. Dawaj ją tu i teraz

  Baba albo bimer, ty razem baba He he he

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu
Wyprawa – „Uroczyska pogranicza zapomniane cmentarze Polesia”
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Spotkanie autorskie z Joanną Brodzik – „Umami. Opowieści i przepisy”
European Teqball Tour w Chełmie (wideo)