Piątek, 21 czerwca 202421/06/2024
690 680 960
690 680 960

Straciła panowanie nad peugeotem, zderzyła się z volkswagenem

Wczoraj w miejscowości Antoniówka doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala na badania. Obie kierujące były trzeźwe.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 14.00 w miejscowości Antoniówka w gminie Ostrówek w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów obsługujących zdarzenie, 32-letnia kierująca peugeotem nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z volkswagenem. Pojazdem tym kierowała 22-letnia mieszkanka gminy Niedźwiada. Kobieta została przetransportowana do szpitala, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawczyni podróżowała ze swoją roczną córką, która nie odniosła obrażeń. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów – relacjonuje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka z lubartowskiej Policji.

Postępowanie w powyższej sprawie prowadzone jest w lubartowskiej komendzie.

– Policjanci apelują o zachowanie uwagi i ostrożności na drodze. Pamiętajmy, że nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do nieszczęścia! – apeluje sierżant sztabowy Jagoda Stanicka.

Dodaj komentarz