Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Straciła panowanie nad citroenem, pojazd bokiem uderzył w drzewo. 19-latka w szpitalu (zdjęcia)

W poniedziałek rano w Rzeczycy doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Pojazd osobowy kierowany przez 19-latkę wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Młoda kobieta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala.

Do wypadku doszło w poniedziałek rano na ul. Radzyńskiej w Rzeczycy w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. W rejonie wypadku ratownicy zastali uszkodzonego citroena po uderzeniu w drzewo.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca citroenem 19-latka na śliskiej drodze straciła panowanie nad autem. Samochód zjechał do przydrożnego rowu, po tym uderzył w drzewo. W chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa. Potwierdziło to przeprowadzone przez mundurowych badanie – relacjonuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

W wyniku wypadku 19-latka doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala. Trwa obecnie ustalanie wszystkich okoliczności wypadku.

– Zima jest okresem szczególnie trudnym dla kierowców. Opady śniegu i ujemne temperatury powodują, że nawierzchnia jest śliska, co wymaga wzmożonej ostrożności. W takiej sytuacji łatwo wpaść w poślizg, bo droga hamowania się wydłuża przez co nie zawszę w porę jesteśmy w stanie zareagować. Dlatego warto zdjąć nogę z gazu i wziąć pod uwagę swoje bezpieczeństwo i innych – apeluje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

Straciła panowanie nad citroenem, pojazd bokiem uderzył w drzewo. 19-latka w szpitalu (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

 

Straciła panowanie nad citroenem, pojazd bokiem uderzył w drzewo. 19-latka w szpitalu (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

15 komentarzy

 1. Czyli po to są drzewa przy drodze

 2. Policjanci wolą zajmować się pierdołami (co mniej więcej stwierdził NIK) więc w ramach poprawy bezpieczeństwa niech rozdają kierowcom kalendarze. Albo termometry.

 3. Straciła panowanie nad citroenem, pojazd bokiem uderzył w drzewo. 19-latka w szpitalu – no i o co chodzi ?
  Przecież wszystko we właściwej kolejności, wg. procedur i sztuki męczenników motoryzacji.

 4. Opony pokażcie a nie blachę złoma

 5. Jazda autem jest dla ludzi z wyobraźnią!

 6. kierowcadyliżansu

  Miała zimówki i to najważniejsze a że miały 2 mm bieżnika i rok produkcji 2007 i do tego każda inna to co to kogo obchodzi.

 7. Taka młoda, taka młoda… Czy okiełzna takiego Konia?

 8. Jak przeżyje to będzie jeździć dożwotnio na wózku i nikomu nie zrobi krzywdy.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo