Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Stracił panowanie nad toyotą, doszło do zderzenia trzech pojazdów. W aucie miał opony o różnym rozmiarze (zdjęcia)

W środę w Konorzatce doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych. Jak się okazało, w pojeździe sprawcy kolizji na przedniej osi znajdowały się opony o dwóch różnych rozmiarach.

Do zdarzenia doszło w minioną środę wieczorem w miejscowości Konorzatka w powiecie łukowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych.

Policjanci ustalili na miejscu zdarzenia, że kierujący samochodem marki Toyota 26-latek z powiatu lubartowskiego, na łuku drogi na mokrej nawierzchni, stracił panowanie nad autem i po zjechaniu na lewą stronę jezdni uderzył w jadące z przeciwka audi. Dodatkowo w toyotę uderzył jeszcze renault.

W wyniku wypadku pasażer i kierujący audi, a także kierowca toyoty doznali obrażeń ciała i zostali przewiezieni do szpitala. Na szczęście po badaniach lekarskich okazało się, że urazy jakich doznali, nie zagrażają ich życiu.

Jak się okazało, w toyocie na przedniej osi zamontowane były opony o różnym rozmiarze i różnej rzeźbie bieżnika. Jedna z opon była „letnia” druga zaś „zimowa”. Dodatkowo okazało się też, że w chwili zderzenia pojazdów kierujący i pasażer audi nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

Stracił panowanie nad toyotą, doszło do zderzenia trzech pojazdów. W aucie miał opony o różnym rozmiarze (zdjęcia)

(fot. Policja Łuków)

6 komentarzy

  1. w aucie miał opony o różnym rozmiarze, a pod deklem nierówno i się przeważyło…

  2. Są opony letnie oraz śniegowo błotne. Popularne są też caloroczne, i są zimowe ale one mają kolce lub inne wynalazki.W tym przypadku pewnie była śniegowo błotna.

  3. Może zapas.

  4. ubezpieczyciel pokryje szkody ale zasunie regres i młody pójdzie z torbami bo tak sie nie jeżdzi.

  5. Opacznie zrozumiał przykazanie każdego gaya – nigdy nie wiesz co cię spotka, zawsze miej gumy w różnych rozmiarach…

Z kraju