Staranowała znaki drogowe. Uszkodzonym autem, z wyciekającymi płynami, pojechała dalej (zdjęcia)

Widząc opla, który taranował znaki drogowe i tablicę informacyjną, świadkowie sądzili, iż kierująca nim kobieta może być pijana. Okazało się jednak, że ta zestresowała się sytuacją i pomimo rozerwanej opony pojechała dalej.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 10 w Lublinie. Na ul. Nałęczowskiej kierująca oplem kobieta staranowała kilka znaków drogowych oraz tablicę informacyjną. W wyniku zderzenia z pojazdu odpadł zderzak i tablica rejestracyjna.

Niezrażona tym faktem kobieta, pomimo uszkodzonego koła i wyciekających płynów eksploatacyjnych, pojechała dalej. Świadkowie podejrzewając, że kierująca znajduje się pod wpływem alkoholu, powiadomili o wszystkim policję.

Kobieta została zatrzymana na Al. Racławickich na wysokości Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa. Nie odniosła też w zdarzeniu żadnych obrażeń ciała. Jak wyjaśniała, zasnęła w trakcie jazdy. Później zaś, zestresowała się i nie wiedząc, co ma zrobić w takiej sytuacji, pojechała dalej.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

30 komentarzy

  1. Pewnie jeszcze mózgownica nie odparowała po nocnej imprezie. Powinni ją w pierwszej kolejności przebadać na obecność środków psychoaktywnych. Ostatnimi czasy panuje moda na jazdę po użyciu, szczególnie w stolicy 😉

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zespół Pieśni i Tańca „Lublin” im. Wandy Kaniorowej zaprasza na przesłuchania
W weekend odbędzie się Festiwal Mieszkańców Kośminka
Zwiedzanie zajezdni, piknik, bezpłatne przejazdy i zabytkowe pojazdy komunikacji miejskiej. To wszystko od czwartku w Lublinie
Weekend z archeologią w Lublinie
Gratka dla miłośników muzyki bluesowej. Dziś startuje „Chatka Blues Festiwal”