Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Podczas ucieczki przed policjantami uszkodził radiowóz. 19-latek nie miał uprawnień

Tomaszowscy policjanci po pościgu zatrzymali 19-latka kierującego motocyklem. Młody mężczyzna w trakcie ucieczki uszkodził radiowóz.

Podczas próby zatrzymania, młody mężczyzna z gminy Ulhówek nagle zawrócił motocyklem i ruszył z impetem przed siebie, ignorując znaki dawane przez mundurowych.

Policjanci włączyli sygnały dźwiękowe i błyskowe w radiowozie, a następnie ruszyli za nim, wzywając kilkakrotnie do zatrzymania się. Kierowca nie reagował na polecenia, tylko jechał motocyklem, stwarzając zagrożenie bezpieczeństwa dla innych uczestników ruchu drogowego.

W pewnym momencie 19-latek zahaczył o radiowóz i uszkodził go, a następnie przewrócił się. Młody mężczyzna odskoczył na bok. Mundurowi natychmiast go zatrzymali.

19-latek powiedział policjantom, że uciekał, bo nie ma uprawnień do kierowania motocyklami. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że motocykl nie miał badań technicznych, nie był zarejestrowany oraz nie był ubezpieczony.

Teraz młodego mężczyznę czeka odpowiedzialność karna za niezatrzymanie się do kontroli drogowej, za co może zostać skazany nawet na 5 lat więzienia.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

14 komentarzy

 1. I zamiast zaplacic 500 zlotych mandatu, to bedzie teraz starał się o zawiasy….

  PS A znacie tę zagadkę? Czarne na czerwonym jedzie po zielonym?

  • Murzyn na Jawie zasuwa po trawie – to jest tak stare, że było stare jak ja byłem w przedszkolu (stan wojenny).

  • zawiasy to jedno, ale trochę chłoptaś popłynie finansowo – 870 do UFG, polisa OC ze zwyżkami, naprawa radiowozu, sąd mu jeszcze grzywnę dołoży – ładny start w dorosłe życie 🙂

 2. A czym się ma przejmować ….Red Bul dodał mu skrzydeł i odjechał//…

 3. Znam to towarzystwo od motocrossów, quadów itp i wcale mi ich w takich sytuacjach nie żal. Tak zwane bezstresowe wychowanie, roszczeniowość i kompletny brak wyobraźni, do tego 90% to bananowa młodzież za którą zawsze stoi rozdarci rodzice, którym się wydaję że ich dzieciątka są nieomylne i należy im się wszystko na srebrnej tacy.

  • Najgorsze przed rodzicami bo te dzieciątka za kilka lat też będą chciały brać z tej srebrnej tacy, podepną się pod pieniadze i biznesy rodziców na długo.

   • swoją wypowiedzią dowiodłeś że jednak nie znasz tego „towarzystwa”…

 4. Żółwik dla Policjantów z jajami. Brawo. Tak trzymać.

 5. Cienki Bolek z tego motocyklisty.

  • dokładnie, takim moto to się wykręca w pole lub krzaki przez rów i tyle go widzieli… i to nawet nie trzeba się śpieszyć, po prostu się odjeżdża w siną dal… kilka razy to już przerabialiśmy z kumplami… hehe

 6. Jodor , może chłopak na maliny chodził w wakacje i sobie zarobił na crossa, a Ty gościu oceniasz. Puknij się w głowę i pamiętaj żeby oddać głos w niedzielę na Dude.

 7. Ale kur.. Jak mógł zachaczyc i uszkodzić jak sami policja na pewno chciała zepchnąć z motoru bo nagle chłopak pomyślał że o kur.. Radiowóz może ich zephcne i uszkodzę radiowóz śmiech na sali

Z kraju

Polityka i społeczeństwo