Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Staranował betonowe ogrodzenie i uderzył w dom. Kierowca skody miał ponad 2 promile (zdjęcia)

W środę rano w Niezdowie pijany kierowca staranował ogrodzenie posesji i uderzył w dom. Mieszkaniec woj. śląskiego miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 9 w Niezdowie w powiecie opolskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w dom na jednej z posesji.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że autem podróżował mężczyzna, który wskutek zdarzenia został uwięziony w jego wnętrzu. Jak ustalili policjanci, 68-latek z woj. śląskiego na łuku drogi zjechał na jej prawą stronę, następnie odbił w lewo i dachował taranując najpierw betonowe ogrodzenie, a następnie uderzył budynek mieszkalny.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, 68-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego wypadku.

Staranował betonowe ogrodzenie i uderzył w dom. Kierowca skody miał ponad 2 promile (zdjęcia)

(fot. Policja Opole Lubelskie)

6 komentarzy

  1. Zmęczony 2 promilami, legl na boczku odpocząć. Kto pijusowi zabroni?

  2. studętkom jezdem to wiem, że...

    Szanowni właściciele tej chałupiny, nic Was bardziej nie uchroni od niespodziewanej wizyty męczennika motoryzacji, jak porządne słupy (dobre są grube drzewa, ale powoli rosną).
    Można też próbować odkupić od obecnych właścicieli Wału Atlantyckiego, zapory przeciwczołgowe, ale nie wiem czy zechcą odsprzedać bo to elementy zabytkowe, z najnowszej historii ich Kraju

  3. Tam był słup i dopiero betonowe ogrodzenie

  4. On był na misji że Śląska. Już wiecie dlaczego w opolskim tyle covida?

  5. gdyby miał lat 28 to byłoby przestępstwo ale wytłumaczalne. ale tu ?

  6. Ma kwity kaskadera, to i policja go wypuści a sąd da tylko mandat

Z kraju