Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Sprzeczka nastolatków o wpisy w Internecie zakończona ugodzeniem nożem w brzuch

Policjanci z Łęcznej zatrzymali 15-latka, który ugodził nożem w brzuch swojego kolegę. Wkrótce o losie nastolatka zadecyduje Sąd Rodzinny ds. Nieletnich.

W miniony czwartek wieczorem na terenie gminy Cyców w powiecie łęczyńskim doszło do ugodzenia nożem 15-latka. Jak ustalili policjanci, czyn ten był wynikiem nieporozumienia pomiędzy dwoma 15-latkami, a chodziło o zamieszczanie obraźliwych wpisów na portalach społecznościowych.

Podczas kłótni jeden z 15-latków wyjął nóż i ugodził kolegę w brzuch. Poszkodowany nastolatek powiadomił o wszystkim swoją siostrę, która wraz z matką zawiozła poszkodowanego do szpitala.

Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 15-letni sprawca został zatrzymany. Zebrane materiały trafią do Sądu Rodzinnego ds. Nieletnich, gdzie zostanie zastosowany środek karny adekwatny do popełnionego czynu.

(fot. pixabay.com)

13 komentarzy

  1. pewnie bluzę przeciął i skórę skaleczył, a nie ugodził w brzuch. jak by dostał 15-centymetrowym ostrzem pod żebra, to by nie zdążyła siostra i matka go dowieźć do szpitala, a jak już – to by był w stanie ciężkim.
    kiedyś jak się chłopaki pobiły, ktoś miał nos rozwalony czy zdarte łokcie od upadku, to nikt do gazet nie donosił…

  2. Krew nie woda. Przed wojną też odbywały się pojedynki, brali w nich udział nawet oficerowie.

  3. Franio ze Stefankiem w końcu zrobili ustawkę.

  4. Lepiej sie nie wypowiadajcie, skoro nie wiecie jak bylo, a oczernić mozna obu, lecz winny byl te co ugodził nozem, bo na niego czatowal i miał to zaplanowane,

  5. Dokladnie jak bylo nie napisali, a wiem jak bylo takze, nie oceniaj po kawałku artykułu z ktorego wynika co innego, niz jak bylo naprawde. Planowanie zabójstwa przez 15 latka normalne nie jest, i chwaleniem sie tym ze to zrobi do kolegow.

  6. W jakiej to było miejscowości???

  7. wychowankowie 500+ i to wszystko za naszą kasę