690 680 960

Złodzieje ukradli motocykl z zaparkowanego busa. Widziałeś sprawców? (zdjęcia)

W nocy z piątku na sobotę nieznani sprawcy ukradli motocykl z zaparkowanego pojazdu przy ul. Szewskiej. Na prośbę osoby poszkodowanej apelujemy o pomoc w ustaleniu tożsamości złodziei lub wskazanie miejsca, gdzie znajduje się jednoślad.

Do włamania z kradzieżą doszło w nocy z piątku na sobotę na parkingu przy ul. Szewskiej 7 w Lublinie. Sprawca lub sprawcy ukradli z zaparkowanego busa motocykl widoczny na zdjęciach.

Złodzieje wybili szyby w dwóch stojących pojazdach. Z jednego z nich, z nissana, ukradli jednoślad zaś z drugiego, osobowego volkswagena, aparat cyfrowy i papierosy.

Policjanci po przybyciu na miejsce zauważyli ślady krwi na wybitych szybach i obitą karoserię aut kamieniem. Pies tropiący, który był na miejscu podjął trop. Ze wstępnych ustaleń wynika, że złodzieje ciągnęli motocykl po terenach zielonych parkingu i przy skrzyżowaniu ul. Wodopojnej z al. Tysiąclecia pies niestety zgubił trop.

Apelujemy do świadków kradzieży i osób, które posiadają istotne informacje w tej sprawie o kontakt z policją.

(fot. nadesłane)

6 komentarzy

 1. Apartamenty Szewska, hehe.

 2. Nie, nie widziałem, ale spoko że pytacie, to i odpowiadam z grzeczności.

 3. Bij złodzieja!!!

  Przeszukać nory szczurów na Lubartowskiej!

 4. Metody włamu z przed 20 lat , może sprawdzić kto wyszedł.

 5. raczej to byli jakieś gnoje , którzy przypadkiem napotkali okazie , zawodowcy by to inaczej załatwili , nie pchali by po chaszczach , pewno gdzieś w krzakach jest

 6. Obicia na karoserii przy tylnej szybie – co to ma być ? Rzucali kamieniami w tą wielką szybę i dwa razy nie trafili ?
  To jakieś pijane gnojstwo.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas