690 680 960

Sprawca śmiertelnego potrącenia rowerzystki zatrzymany. Uszkodzone elementy pojazdu zakopał w ziemi (zdjęcia)

Świdniccy policjanci zatrzymali sprawcę śmiertelnego potrącenia rowerzystki. 39-letni mieszkaniec gminy Piaski uszkodzone, zdemontowane elementy pojazdu zakopał w ziemi.

27 komentarzy

 1. Kobieta w jego wieku , potrącił w dzień kobiet i zostawił jak psa w rowie …Przecież miała szanse na przeżycie , obyć palancie dostał 10 lat

 2. Dobry chlopak! Bledy popelnia każdy. Nie osadzajcie nie znajac człowieka. Wijam huja w kazdego kto daje hejty

  • Błędem było, że ten łoch się urodził. Nie ma litości dla takiej pijanej patoli. Dla ciebie kretynie też.

  • A co ma znajomość człowieka do jego winy lub niewinności? Jak kur** dobry ziomek był, to na wolność go wypuścić? 25 lat i jeszcze zamykając drzwi celi sprzedać cynk, że gwałcił i mordował, żeby szmaciarz życia nie miał w celi.

  • Pogadaj z rodziną tej zabitej dziewczyny (TAK ZABITEJ)

 3. Zrobil błąd, zaplaci za to …. ale do h..ja on tez ma rodzine dla której to nie jest łatwe. Zycia nie zwróci nic, wiec co dadzą te hejty

  • Nie jest łatwe dla rodziny….
   dwa tygodnie go szukali-policja.
   A rodzina co nie widzieli że samochód rozbity? Udawali że nic się nie wydarzyło? Rozumiem ze szok i uciekł z miejsca zdarzenia ale będąc żoną/matka /babką/ojcem kazałabym się przyznać chociażby zadzwonić powiedzieć ze to ja zrobiłem a nie sie ukrywać może kara byłaby mniejsza i nie traktowaliby jak morderce….
   Rodzina też zatuszowali sprawę,i moim zdaniem powinni za to karnie odpowiedzieć.

 4. Szkoda dziewczyny . A on niech odpowie za to pewnie miał coś na sumieniu skoro uciekł. Ale też bym ją kiedyś potrącił zawsze jeździła bez świateł i kamizelki tylko miała opaskę na ręku ale trzymając kierownicę to i tak nic nie daje stanąłem i opierdzieliłem blondyneczkę że przy zmroku jej nie widać . A czy to pomogło i była oświetlona przy zdarzeniu tego nie wiem.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas