Sprawca groźnego wypadku w Skowieszynku był pijany. Wraz z pasażerem zostali uwięzieni w rozbitym aucie

Potwierdzone zostało, że sprawca poniedziałkowego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 824 Puławy – Opole Lubelskie był pijany. Zarówno kierowca, jak i pasażer volkswagena, zostali ranni.

Policjanci przeprowadzili już czynności związane z wypadkiem, jaki miał miejsce w poniedziałek około godziny 19:55 w miejscowości Skowieszynek w gminie Kazimierz Dolny w powiecie puławskim. Jak już informowaliśmy, na drodze wojewódzkiej nr 824 Puławy – Opole Lubelskie samochód osobowy uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Puław, Kazimierza Dolnego, Dąbrówki, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący volkswagenem mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Rozpędzone auto wypadło z drogi, po czym uderzyło bokiem w drzewo oraz barierę energochłonną. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn. Zarówno kierowca jak i pasażer zostali zakleszczeni w rozbitym pojeździe. Aby ich ewakuować, strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu ratownictwa drogowego.

Obaj doznali obrażeń ciała, z czego kierowca złamań kości. Od mężczyzn wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało, że kierujący volkswagenem 55-letni mieszkaniec gminy Kazimierz Dolny miał ponad promil alkoholu w organizmie. Podobny wynik miał również pasażer, 42 letni mieszkaniec tej samej gminy. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie wypadku drogowego 55-latek odpowie przed sądem. Policjanci zatrzymali mu już prawo jazdy.

(fot. OSP Kazimierz Dolny, policja)

9 komentarzy

 1. wczoraj wyciagane zeby jutro znowu ich wyciagac, trzeba bylo zostawic – niech sobie sami radza

  • Na tym szrocie powinny lądować jeszcze inne okoliczne moczymordy. Następnie dźwig, walec, ciężarówka wywrotka i wio na złom z tym.

   • Patrz, a ciebie nawet na takiego szrota nie stać. Jesteś wariatem, nie pracujesz bo kto psychopatę zatrudni więc siedzisz na jakimś mizernym zasiłku i komentujesz artykuły na lbn112.

 2. W takim przypadku sluzby powinny stosować tzw. „wloski strajk” tj. udzielac pomocy baaardzo powoooli wykouyjac skrupulatnie każdą czynność.

 3. A kogo nie stac na taki szrot, prowincja, powinna do pks-ów

 4. Tyle dobrego, ze pijak nikomu krzywdy nie zrobil, a ze jechal szrotem to i zadnych strat materialnych nie ma. Szczesciarz

 5. Mogę wziać ten samochod, a koszty transportu biore na siebie. Jakby co prosze o kontakt.

 6. Ciągnie wilka do lasu, 4/10.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7367zł 0.01%
  • GBP 4.9904zł 0.22%
  • EUR 4.4769zł -0.02%
  • CHF 4.1226zł -0.33%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach