690 680 960

Spotkali się razem, żeby pojeździć na motocyklach po polu uprawnym. Obaj trafili do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała (zdjęcia)

W miniony piątek na terenie powiatu radzyńskiego doszło do groźnego wypadku z udziałem dwóch motocyklistów. 18 i 22-latek z poważnymi obrażeniami trafili do szpitala.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek wieczorem w miejscowości Zabiele w powiecie radzyńskim. Dwaj koledzy w wieku 18 i 22 lat spotkali się by wspólnie pojeździć motocyklami crossowymi po polu uprawnym. W trakcie spotkania doszło do groźnego wypadku. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że spotkanie młodych mężczyzn zakończyło się zderzeniem jednośladów. Obaj z poważnymi obrażeniami ciała trafili do szpitala. Od mężczyzn została pobrana krew do badań w celu ustalenia stanu trzeźwości w chwili wypadku.

Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zderzenia obu motocyklistów.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

20 komentarzy

 1. Właściciel pola powinien jeszcze oszacować szkody i zgłosić wtargnięcie na prywatną ziemię. Powinni zapłacić solidnie zadnej taryfy ulgowej.

  • Też tak na początku pomyślałem, ale na zdjęciu widać że jeździli po szczyżniu, więc raczej nie można im zarzucić niszczenia upraw.
   Podejrzewam więc, że to byli miejscowi, którym raczej nie przyszłoby do głowy niszczenie upraw. Ale zgadzam się, jeżeli ktoś dopuszcza się wandalizmu jeżdżąc na crossie czy czymkolwiek innym, to nie powinno być dla niego taryfy ulgowej.

   Miejmy nadzieję że szybko wrócą do stanu sprzed wypadku

  • To dopiero zagwostka dla rzeczoznawcy będzie.-oszacowanie strat po wjechaniu na sciernisko… Brak słów, anonimowy autor odniósł jedynie efekt dorabiania narracji nienawiści do chłopaków z pasją. Nie warto czytać takich zmanipulowanych i anonimowych wypocin smutnego autora, i komentowania histrorii, o której nikt nie wie nic. Żegnam. P.S. Nie traćcie czasu na bezsensowną polemikę.

   • niby pasja ale jednak też głupota bez świateł po nocy jest czystą głupotą na szczęście kolega ma sprzedać te motory może to i dobrze bez świateł jeździć przykra sprawa.

  • ja bym miał wpiź*e że wjechałem komuś na pole jak mam spędzić z kimś czas ale bez świateł bym się nie ruszył po 2 pewnie bym zapomniał ze mogły być to pola prywatne no ale stałos ię jak stało aby wyszli zdrowi

 2. znam ich osobiście przykra sprawa dalej nie rozumiem dlaczego jeździli bez świateł przykra sprawa oby wyszedł z tego cały bo jeden z nich to mó znajomy kolega a drugiego znam od drugiego kolegi oby przeżyli.

 3. 18 to mój kolega a drugiego znam od drugiego znajomego tak nie zrobili tego celowo chcieli się przejechać tylko i spędzić ze sobą czasu no ale stało się jak stało przykra sprawa i w ogóle mam nadzieje że z tego wyjdą bo jeden ma poważny uraz czaszki

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie