690 680 960

Spawali obok zbiornika z paliwem, benzyna się zapaliła. Dwie osoby, w tym nastolatek, zostały poparzone

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności pożaru, jaki miał miejsce w Zamościu. Dwie osoby z oparzeniami ciała trafiły do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują, że w trakcie prac spawalniczych zapalił się pojemnik z benzyną.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w godzinach popołudniowych na terenie jednej z posesji w Zamościu. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o pożarze, w którym są osoby poszkodowane i wymagają pomocy medycznej. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, dwie osoby, ojciec z synem, wykonywały drobne prace przy wykorzystaniu spawarki. Odbywało się to w pomieszczeniu garażowym. Tuż obok stał jednak pojemnik z benzyną. W pewnym momencie iskry ze spawarki doprowadziły do zapłonu paliwa. Starszy z mężczyzn widząc co się stało, najprawdopodobniej usiłował usunąć płonący pojemnik na zewnątrz. Wtedy jednak płonące paliwo wylał się na niego, jak też na jego nastoletniego syna.

Obie osoby z poparzeniami ciała zostały przetransportowane do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

11 komentarzy

 1. Staruszkowi już to nie grozi, ale synek stracił szansę na nominację do Nagrody Darwina.

 2. Zaraza się szerzy

  Nic z nich już nie będzie.Szkoda.

 3. Tak było blisko do nagrody Darwina

 4. Starszy mężczyzna pamiętał zapewne ze „Zmienników” że istnieje nowoczesna metoda gaszenia pożarów benzyną. Tylko kto jeszcze pamięta ten film…

 5. Ludzie nie komentujcie głupio jak nie wiecie jak było. Media kłamią. Tragedia się stała, trzeba się modlić o zdrowie dla nich.

 6. Zamość i wszystko jasne, tam inteligencja jeszcze nie dotarła, wieśniaki myślą że wszystkie rozumy pozjadali, a jak widać przy uderzeniu w głowę echo zęby wybija, a jak widzisz buraka z Tablicą LZA to lepiej odrazu zjechać z drogi zatrzymać się i przeczekać przejazd matoła, bo jak wiadomo każda ameba z Zamościa myśli że jest najważniejszy na drodze.

 7. Szkoda ze ci wszyscy, którzy napisale te pełne empatii komentarze nie publikują ich pod imieniem i nazwiskiem.

 8. Ludzie przestancie komentowac. Tragedia sie stala. Teraz to jest potrzebna modlitwa o chłopaka

 9. Ludzie jak możecie pisać takie złe słowa nie znacie tych ludzi a od razu oczerniacie od samego początku, pomyślcie najpierw. I postawcie się na miejscu tej rodziny

 10. Policja z urzędu powinna się zająć co niektórymi komentarzami

Kursy walut

 • USD 4.3634zł -0.14%
 • GBP 5.3183zł -0.53%
 • EUR 4.6091zł -0.57%
 • CHF 4.7869zł -0.34%

Polub nas