690 680 960

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Policjanci poszukują kierowcy oraz pojazdu biorącego udział w wypadku

W nocy z poniedziałku na wtorek na drodze krajowej nr 48 doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty. Kierujący nieustalonym pojazdem odjechał z miejsca wypadku nie udzielając poszkodowanemu mężczyźnie pomocy. Trwają jego poszukiwania.

Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na drodze krajowej nr 48 w Moszczance w powiecie ryckim, na trasie Dęblin – Kock. Służby ratunkowe przed godziną 3 otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem rowerzysty.

Na miejscu okazało się, że kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu w wyniku potrącenia przez nieustalony pojazd. Policjanci zabezpieczyli ślady w rejonie wypadku. Obecnie trwa ustalanie, kto potrącił cyklistę i dlaczego uciekł z miejsca zdarzenia.

Przez ponad 2 godziny występowały utrudnienia w ruchu, jeden pas był zablokowany. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Mam nadzieję, że redakcja będzie kontynuować temat, w szczególności czy złapano sprawcę, czy rowerzysta miał oświetlenie czyli generalnie więcej szczegółów tego tragicznego wypadku.

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie