Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Śmiertelne potrącenie rowerzysty. Policjanci poszukują kierowcy oraz pojazdu biorącego udział w wypadku

W nocy z poniedziałku na wtorek na drodze krajowej nr 48 doszło do śmiertelnego potrącenia rowerzysty. Kierujący nieustalonym pojazdem odjechał z miejsca wypadku nie udzielając poszkodowanemu mężczyźnie pomocy. Trwają jego poszukiwania.

Do wypadku doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na drodze krajowej nr 48 w Moszczance w powiecie ryckim, na trasie Dęblin – Kock. Służby ratunkowe przed godziną 3 otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem rowerzysty.

Na miejscu okazało się, że kierujący jednośladem poniósł śmierć na miejscu w wyniku potrącenia przez nieustalony pojazd. Policjanci zabezpieczyli ślady w rejonie wypadku. Obecnie trwa ustalanie, kto potrącił cyklistę i dlaczego uciekł z miejsca zdarzenia.

Przez ponad 2 godziny występowały utrudnienia w ruchu, jeden pas był zablokowany. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Mam nadzieję, że redakcja będzie kontynuować temat, w szczególności czy złapano sprawcę, czy rowerzysta miał oświetlenie czyli generalnie więcej szczegółów tego tragicznego wypadku.