690 680 960

Służby białoruskie zastraszają cudzoziemców oddając strzały w ich obecności (wideo)

Białoruskie służby znajdujące się przy granicy z Polską zastraszają cudzoziemców strzelając z broni. Ministerstwo Obrony Narodowej opublikowało takie nagranie, ale w sieci pojawiają się kolejne, m.in. na platformach społecznościowych skupiających migrantów.

Białoruskie służby stosują przemoc oraz strzelają w obecności migrantów znajdujących się w rejonie granicy. Ministerstwo Obrony Narodowej opublikowało nagrania, na których widać działania białoruskich służb.

Co więcej, na platformach społecznościowych skupiających migrantów publikowane są podobne nagrania, na których widać zastraszanie bronią i oddawanie strzałów w obecności cudzoziemców znajdujących się przy granicy z Polską.

Jak przekazują z kolei litewskie media, w nocy z poniedziałku na wtorek białoruskie służby przetransportowały spod Kuźnicy grupę kilkuset cudzoziemców w rejon granicy z Litwą. Z relacji migrantów wynika, że niektóre osoby zostały rozdzielone z rodzinami, załadowane do ciężarówek i przetransportowane do jezdnej z przygranicznych miejscowości.

(fot. wideo MON, Telegram)

20 komentarzy

 1. A czy to co mówią imigranci to prawda? Czy oby wśród imigrantów nie ma osób po preszkoleniu wojskowym (oby nie w ISIS), które same prowokują wystrzały. Czy oby to nie jest dowód, że nie starcza nam już sił na ochronę granicy i nie szuka się powodu by ich wpuścić (z tego co słyszałem to mur na granicy z Białorusią ma powstać dopiero za kilka miesięcy) , że owszem nasz rząd nie ma na to ochoty, ale jesteśmy ludźmi, bo jak ich jednak nie wpuścimy, to życie i zdrowie tych ludzi może być zagrożone.

 2. Cała Europa nie może dać sobie rady z jednym Łukaszenki. Pieszczą się z nim ,żeby tylko go nie urazić. A interesy na transporcie migrantów robią najwięksi europejscy przewoźnicy.

  • boją sie takirego zasrańca
   nasi też sa mocni ale tylko w stounku do naszych dawnych sojuszników….

 3. Krystian from Jamajka

  Straszą ich oddając strzały w ich obecności? Hehe nie strasz wilka lassem😁

Kursy walut

 • USD 4.4325zł 1.12%
 • GBP 5.3212zł 0.85%
 • EUR 4.7476zł 0.6%
 • CHF 4.7856zł 0.84%

Polub nas