Skręcała w lewo, potrąciła pieszego na przejściu (zdjęcia)

W sobotę po południu w rejonie skrzyżowania ul. Orkana z ul. Rycerską doszło do potrącenia pieszego. Młody mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 17 na skrzyżowaniu ul. Orkana z ul. Rycerską. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem pieszego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Volkswagen, jadąc ul. Orkana wykonywała manewr skrętu w lewo, w ul. Rycerską. Po chwili potrąciła znajdującego się na przejściu dla pieszych 19-latka. Młody mężczyzna został przewieziony do szpitala.

W rejonie wypadku nie ma utrudnień z przejazdem. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Kierująca pojazdem była trzeźwa.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Janek – dziękujemy!)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Była trzeźwa. I co z tego? Pewnie po zmroku ślepa jak kret.
  W Niemczech lepsze rzeczy. Wpiszcie w google:”Przejechała własną córkę na parkingu”.

  • A ja obstawiam: młody człowiek z kapturem na łbie, słuchawki na uszach, wpatrzony w smartfona wbija na przejście nie patrząc….

 2. Przecież zdecydowana większość kierofców ,widzi tylko na wprost i to ze 2 metry przed maską i to też nie zawsze , spojrzenie w lewo przed skrętem w lewo ,przekracza ich mozliwosci „techniczne „

 3. Weźcie się w końcu kobity za lepienie pierogów na święta (można zamrozić) i odczepcie się od kierownic.

 4. Endrju – puknij się – bo faceci nie powodują wypadków?!!! Powodują wypadki i jeżdżą tak bezmyślnie, że strach. A w dodatku 100 razy częściej od kobiet jeżdżą na podwójnym gazie. Niech może oni się odczepią od kierownicy i nie wiem – doły kopią, albo ulice zamiatają!!!!

  • II-ka
   buahahahahahahaha…. Faceci może i jeżdżą na podwójnym gazie ale za to i tak lepiej od trzeźwych bab.
   Ja bym na twoim miejscu się modliła żeby faceci się nie „odczepili” od kierownicy bo stanie 99% ciężarówek i autobusów, nie wspominając o codziennych podstawowych dostawach czy kurierce i poczcie-bo kobiet w tym fachu tyle co kot napłakał, na jedno to dobre, jak ma jakaś pomylić gaz z hamulcem w Tirze to lepiej niech nie wsiada.

  • Ja po 0,7l prowadzę lepiej niż 90% jeżdżących po Lublinie i okolicach, czasem, aż strach wyjeżdżać na ulice, bo nie wiadomo czy jakiś jełop w ciebie się nie wpakuje. Babki to odrębny temat, z nimi to już w ogóle mistrzostwo świata, chyba kupię kamerkę, wtedy 112 będzie miało materiału na stronę

 5. II -ka ,masz rację faceci nie są lepsi .Ale nikt wam ,kobietom nie dorówna w „beztrosce ” nie uwadze i ignorowaniu praw fizyki za kierownicą ,mówię to jako osoba ,która w ciągu ok 30 lat miała 6 „zdarzeń ” drogowych z których wszystkie były spowodowane przez „kierowniczki ” które „odstawiły ” jakis bezmyślny numer i to na trzeżwo .Takze jak widzę panią za „kółkiem ” to mi się od razu zapala czerwona lampka i to już ze 3 razy uchroniło mnie przed następnym dzwonem spowodowanym przez taką bezmyślną panią

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7416zł -0.75%
  • GBP 5.0897zł -0.21%
  • EUR 4.5342zł -0.29%
  • CHF 4.213zł -0.38%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL