690 680 960

Skręcał w prawo, potrącił przechodzącą przez ulicę kobietę

Do szpitala trafiła młoda kobieta, która przechodząc przez jezdnię, została potrącona przez samochód osobowy. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 17:40 na al. Tysiąclecia w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Lubartowską samochód osobowy potrącił pieszą. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący mazdą mężczyzna jechał ul. Lubartowską od strony Bramy Krakowskiej. Wykonując manewr skrętu w prawo, w kierunku zamku, bokiem auta potrącił przechodzącą przez jezdnię młodą kobietę. Poszkodowana została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Skręcał w prawo, potrącił przechodzącą przez ulicę kobietę

(fot. lublin112)

10 komentarzy

 1. Warto napisać czy przechodziła na zielonym oraz czy przechodziła na przejściu.
  Mi się już jeden gówniarz pod koła rzucił i gdyby nie kamerka to miałbym ciepło.
  Na hamowanie szans już nie było, ale dałem radę odbić trochę i na złamanej/stłuczonej ręce się skończyło.

  Jest też opcja, że kierowca jechał jak święta krowa i powinien stracić prawko na zawsze.

  Napiszcie jak będzie wiadomo coś więcej

 2. Szkoda, ze nie napisali ze kierowca był trzeźwy a kobieta wbiegla a nie weszła na przejście. Udało się przebiec przed jednym ale przed dwoma nie dała rady:)

 3. Kolejny który nie rozumie czym jest strzałka zielona WARUNKOWA!!. Abo jeszcze gorzej niby rozumie ale uwaza ze jest madrzejszy i zatrzymywanie sie jest zbyteczne bo on jest bystrzejszy i sprytniejszy niz inni kierowcy. Kwestią czasu jest kiedy wjedzie tak jak ten w pieszego lub jeszcze szybciej w rowerzystę na przejeżdzie rowerowym których coraz więcej.

 4. Warunkowe zielone.

  Jak to nie rozumie? Warunkowe zielone – pieszy może przejść pod warunkiem, że mu pozwolę.

 5. Ten komentarz od warunkowego to powinien beknac tak samo jak kierowca skoro nie wie co oznacza warunkówa strzałka. Tym komentarzem pokazałeś jak znasz się na ruchu drogowym i gdzie masz przepisy brawo

 6. Warunkowe zielone.

  A to nie to prawda? Znaczy ja mam się zatrzymywać bo jakiś pieszy idzie? Przepraszam bardzo, ale dla kogo jest jezdnia? Dla samochodów. To niech sobie pieszy czeka aż samochody przejadą i dopiero idzie, a nie pcha się jak święta krowa na zielonym i kierowców na stres naraża.

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas