690 680 960

Skręcał w lewo, zderzył się z volkswagenem. Są utrudnienia w ruchu (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana na skutek zderzenia dwóch aut, jakie miało miejsce na jednym z lubelskich skrzyżowań. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 19:50 na ul. Diamentowej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Romera zderzyły się dwa samochody osobowe: alfa romeo i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący alfa romeo mężczyzna jechał ul. Diamentową od strony ul. Zemborzyckiej. Wykonywał manewr skrętu w lewo, w ul. Romera. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena, który poruszał się z naprzeciwka. W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów.

Jak nam przekazano, jedna osoba została poszkodowana, jednak nie odniosła ona poważniejszych obrażeń ciała. Ratownicy medyczni udzielili jej pomocy. Teraz funkcjonariusze lubelskiej drogówki prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu, skrzyżowanie jest częściowo zablokowane.

(fot. lublin112, nadesłane – Paweł)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie