Piątek, 21 sierpnia 202621/08/2026
690 680 960
690 680 960

Zderzenie aut na łuku jezdni. Są utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Zamość

Po zderzeniu pojazdów, jakie miało miejsce na jednym z zakrętów w Izbicy, wprowadzono ruch wahadłowy. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 20 w miejscowości Izbica w powiecie krasnostawskim. Na drodze krajowej nr 17 Lublin – Zamość zderzyły się trzy samochody osobowe. Na miejscu interweniowała policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na łuku jezdni na wjeździe do Izbicy od strony Zamościa. Z informacji służb ratunkowych wynika, że podróżujące pojazdami osoby nie odniosły żadnych poważniejszych obrażeń ciała.

Teraz policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalanie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn kolizji. Występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest jeden pas jezdni, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)


Ustaw lublin112.pl jako preferowane źródło w Google

Jeden komentarz

  1. Cieee chorobaaaa !!!
    Ocena: 0

    Nawet świąt nie uszanują, walą w co popadnie i jak wypadnie…
    A jakby było te 10 wolniej… tylko myśleć nie było komu

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia