Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Skradziony w Warszawie nissan, stał na parkingu w Rykach (zdjęcia)

Policjanci z Ryk zwrócili uwagę na zaparkowanego nissana na jednym z parkingów na terenie miasta. Mundurowi ustalili, że został on skradziony poprzedniej nocy w Warszawie. Krótko po tym kryminalni w pobliżu pojazdu zatrzymali 50-latka, który próbował go zdalnie otworzyć.

W miniony wtorek w godzinach popołudniowych policjanci z ryckiej komendy patrolujący miasto zwrócili uwagę na zaparkowany na jednym z parkingów na terenie Ryk samochód marki Nissan.

Jak się okazało po sprawdzeniu w bazie danych tablice rejestracyjne należały do innego pojazdu, a sam nissan poprzedniej nocy został skradziony w Warszawie.

Krótko po tym podczas wykonywania czynności procesowych związanych z zabezpieczeniem pojazdu, policjanci zatrzymali mężczyznę, który z niedalekiej odległości próbował go zdalnie otworzyć.

50-letni mieszkaniec Warszawy trafił do policyjnego aresztu i usłyszał zarzut paserstwa. Skradziony pojazd został zabezpieczony przez policjantów i już wkrótce trafi do rąk właściciela.

Zatrzymany mężczyzna był już karany za inne przestępstwa. Przestępstwo paserstwa zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Skradziony w Warszawie nissan, stał na parkingu w Rykach (zdjęcia)

(fot. Policja Ryki)

3 komentarze

  1. Wania pewnie.

  2. … posiedzi ze 3 m-ce albo i nie i szybko wróci do zawodu , takie mamy prawo

  3. Po takiej ilości przestępstw zasłanianie twarzy nie powinno obowiązywać. Co Wy na to?

Z kraju

Sport