Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Sklepy sieci Biedronka czynne nawet do godz. 23 przed dniem Wszystkich Świętych

Ponad 1800 sklepów sieci Biedronka 31 października będzie otwartych do godziny 23 lub dłużej. 1 listopada wszystkie placówki będą zamknięte. Lista wszystkich placówek wraz z adresami i godzinami otwarcia w okresie Wszystkich Świętych znajduje się w załączniku na końcu tekstu.

Wszystkich Świętych w Polsce to dzień szczególny. Zwykle spędzamy go z rodziną przy grobach bliskich. To czas refleksji nad przemijaniem i wspomnień o tych, którzy odeszli. Sieć Biedronka zawsze wspiera polskie tradycje i towarzyszy Polakom w okresie 1 listopada.

Kiedy część sieci działających w Polsce informuje o planach skrócenia godzin pracy swoich sklepów, Biedronka utrzymuje dłuższe godziny otwarcia placówek dla wygody klientów w dniu poprzedzającym Wszystkich Świętych. Ponieważ jednak w niedzielę niehandlową, 30 października wszystkie placówki sieci będą zamknięte (tradycyjnie z wyjątkiem zlokalizowanych na dworcach kolejowych i autobusowych) w niezbędne zakupy warto zaopatrzyć się w dni poprzedzające święto, a będzie to możliwe w ponad 3300 placówkach na terenie całego kraju z czego ponad 1800 będzie otwartych do godziny 23 lub dłużej, a pozostałe w większości do godz. 22.

– Wszystkich Świętych to wyjątkowy dzień, w którym chcemy oddać pamięć naszym zmarłym bliskim. Najbardziej tradycyjnym sposobem jest pozostawienie na grobie palącego się znicza. Biedronka, jak co roku, stara się aby każdy znalazł dla siebie coś, co będzie śladem naszej wizyty i pamięci o tych, którzy już odeszli – Marcin Szczygielski, kupiec w sieci Biedronka.

Lista wszystkich placówek wraz z adresami i godzinami otwarcia w okresie Wszystkich Świętych znajduje się w załączniku – kliknij tutaj.

(fot. lublin112.pl)

Jeden komentarz

  1. No i Janusz będzie miał gdzie małpeczkę kupić!

Z kraju

Sport