Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Roboty drogowe na ul. Spokojnej. Przez cztery dni będą obowiązywały zmiany w organizacji ruchu

W dniach 2-5 listopada będą prowadzone roboty drogowe związane z wymianą nawierzchni na ul. Spokojnej w Lublinie. W związku z tym nastąpią zmiany w organizacji ruchu.

Wprowadzenie czasowej organizacji ruchu podzielono na etapy. Etap I zakłada frezowanie nawierzchni na całej szerokości jezdni. Wówczas drogowcy zamkną ul. Spokojną z zachowaniem dojazdu do posesji, a prędkość ograniczą do 30 km/h.

Dodatkowo niemożliwe będzie parkowanie pojazdów w SPP. Podczas II I III etapu zaplanowano roboty związane z wykonaniem warstwy wiążącej. Prace będą prowadzone naprzemiennie na połowie jezdni przy jej zawężeniu i utrzymaniu dojazdu do posesji. Z kolei ostatni – IV etap to wykonanie warstwy ścieralnej na całej szerokości jezdni przy pełnym zamknięciu ulicy.

Kierowcy zbliżający się do zamkniętego odcinka ul. Spokojnej zostaną skierowani w ul. Jerzego de Tramecourta. Dojazd do ul. Chmielnej będzie się odbywał od strony skrzyżowania z ul. Ogrodową. Prace realizuje inwestor zewnętrzny.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

3 komentarze

  1. Największy przyjaciel deweloperów Żuk znowu wyciąga do nich swą pomocna i nie bez interesowną dłoń. Czy w Lublinie to jest najważniejsza naprawa dróg? Na pewno jest wiele gorszych miejsc np. większość Al. Witosa ale tam nie powstają nowe apartamenty to po co naprawiać? Niech pospólstwo tłucze łbami w dachy samochodów jak ich nie stać na limuzyny. Peło dalej nic nie rozumie ale i tak to lepsze zło bo oszalały gnom ze swoją ferajną doprowadzi do Polskę prawdziwej katastrofy. ***** *** i peło

  2. wyborcy prezesa nie czytają ze zrozumieniem … są u nich trudności z rozumem

Z kraju

Polityka i społeczeństwo