Sitaniec Wolica: Pozostawił psy bez wody przywiązane do słupka. Policja szuka właściciela

Zamojscy policjanci poszukują właściciela psów, które zostały porzucone w miejscowości Sitaniec Wolica. Zwierzęta były przywiązane do słupka i pozostawione bez wody w nasłonecznionym miejscu.

W miejscowości Sitaniec Wolica pracownik ochrony natrafił na porzucone psy. Zwierzęta były przywiązane krótkim sznurkiem do metalowego słupka i znajdowały się w wysokiej trawie, w nasłonecznionym miejscu. Psy były pozostawione bez wody.

Mężczyzna poinformował policję o porzuconych zwierzętach. Ocalone pieski trafiły pod opiekę pracowników zamojskiego schroniska dla zwierząt.

– Mundurowi prowadzą dochodzenie w sprawie znęcania się nad zwierzętami i poszukują osoby, która w taki sposób potraktowała psiaki. Apelujemy do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu personaliów tej osoby o przekazywanie informacji do dyżurnego zamojskiej policji – tel. 997. Zapewniamy anonimowość – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

2016-05-17 07:42:00
(fot. Policja Zamość)

7 komentarzy

 1. gnoja też przywiaząć……..

 2. dobrze wyglądają, poza tym pewnie na chwile odszedł, a jak zobaczył, że ktoś się kręci koło nich to pewnie się przestraszył i nie podchodził przez to, a teraz jeszcze wielkie halo robią…

  • Konkretny – od dłuższego czasu obserwuje Twoje wpisy pod artykułami o zwierzętach i zauważyłam, że najchętniej pozabijałbyś wszystkie jakie są na Twojej drodze, zaś osobom które się znęcają nad zwierzętami dawałbyś medale. Mam pytanie – skąd u Ciebie taka nienawiść do zwierząt? Coś Ci zrobiły?

  • Smierc oprawcom

   Ciebie prostaku do slupa zamiast tych psiakow….”tak tylko na chwile”.
   Zobaczylibysmy jaki wtedy madry jestes.

 3. karma wraca bardzo szybko

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew