690 680 960

Silny wiatr daje się we znaki strażakom. Doszło do pożaru lasu oraz zatarasowania torów kolejowych (zdjęcia)

W czwartek strażacy z terenu powiatu radzyńskiego usuwali skutki silnego wiatru. W Krasewie doszło do pożaru lasu, zaś w Bedlnie Radzyńskim usuwali powalone drzewo z torów kolejowych.

Do pierwszego zdarzenia doszło w czwartek przed południem w miejscowości Krasew z gminie Borki. W wyniku silnego wiatru drzewo złamało się i upadło na linię średniego napięcia. Po chwili pojawił się ogień, który objął kilkanaście arów lasu.

W działaniach gaśniczych udział brało pięć zastępów straży pożarnej z JRG Radzyń Podlaski, OSP Sobole, Borki i Krasew. W pożarze nikt nie ucierpiał.

Z kolei po godzinie 13 strażacy interweniowali w Bedlnie Radzyńskim, gdzie w wyniku silnego wiatru doszło do przewrócenia się drzewa na szlak kolejowy. Na miejscu interweniował jeden zastęp strażaków. W ciągu kilkudziesięciu minut zagrożenie zostało usunięte.

(fot. PSP Radzyń Podlaski)

3 komentarze

  1. Jakie tłumy ludzi czekają na pociągi??

  2. siły nadprzyrodzone

    To jest gniew Boży! Ludzie opamiętajcie się i przestańcie głosować na oszustów i zdrajców z PIS, PO, SLD oraz PSL. Módlcie się aby was piorun Boży nie trafił za głosowanie na komunistów!

  3. Tylko trzecia wojna światowa nas wybawi .

Kursy walut

  • USD 4.3467zł -0.57%
  • GBP 5.3385zł -0.33%
  • EUR 4.6888zł -0.2%
  • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas