Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ścięte drzewo spadło na mężczyznę i go przygniotło (zdjęcia)

W miejscowości Stryj doszło do wypadku podczas prac przy wycince drzew. 49-latek został przygnieciony przez jedno z nich. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę przed południem w miejscowości Stryj w powiecie ryckim. Dyżurny komendy został powiadomiony o wypadku przy wycince drzew w kompleksie leśnym. Wypadkowi zaś uległ 49-letni mieszkaniec gminy Kłoczew.

Policjanci ustalili, że mężczyzna wspólnie z członkami rodziny udał się do swojego lasu celem ścięcia drzewa na opał. W trakcie prowadzonych prac ścinane drzewo spadło na stojącego nieopodal mężczyznę, przygniatając mu nogi. Na pomoc ruszyli syn i żona, którzy zdjęli przygniatającą część drzewa z nóg pokrzywdzonego.

49-latek został przetransportowany z obrażeniami ciała do szpitala. Funkcjonariusze zbadali uczestników zdarzenia na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i jak się okazało byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny zdarzenia.

Ścięte drzewo spadło na mężczyznę i go przygniotło (zdjęcia)

(fot. Policja Ryki)

7 komentarzy

  1. Ścięte drzewo spadło,przygniotło człowieka,coś tu nie gra,gdzieś tu jest „”pararela obustronna””

  2. To już wydają pozwolenia?Tak wcześnie???

  3. Już trzeba chrust gromadzić bo wyngiel sprowadzony przez spólkę morawiecki -srasin do niczego się nie nadaje. Brawo pisiory pieknie bedzie w zimie

  4. Brzoza ma to do siebie,że pali się mokra.

    • mały, ale wystarczająco potężny

      Każde drewno spali się nawet mokre, znawco, tylko że zapcha komin i da niewiele ciepła. Schnąć powinno dwa lata pod dachem, chyba że suszka. Ale oczywiście domorośli drwale wypoczywają przez wiosnę, zawsze jest szansa, że zimę odwołają, prawda? I dopiero późną jesienią nabierają chęci na pracę, ma to sens jedynie przy założeniu, że szykuje się opał na przyszły sezon.

Z kraju