Sąsiadka: Nie żyje dwóch mężczyn przygniecionych przez ciągnik

We wtorek w miejscowości Sąsiadka gm. Sułów doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Pod przewróconym ciągnikiem śmierć na miejscu poniosło dwóch mężczyzn.

Wczoraj o godzinie 19:20 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Zamościu otrzymał informację od Straży Pożarnej, że w miejscowości Sąsiadka śmierć na miejscu poniosły dwie osoby.

-Policjanci ustalili, że dwaj mężczyźni w wieku 37 i 38 lat około godziny 17:00 pojechali ciągnikiem z zaczepioną kosiarką na pole. Był to ciągnik marki Deutz, bez kabiny. Gdy mężczyźni nie wracali przed godziną 19:00 zaniepokojony teść jednego z nich poszedł sprawdzić co się stało. Na drodze polnej zauważył przewrócony do góry kołami ciągnik, a pod nim leżące dwie osoby – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej policji.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że ciągnik z nieustalonych przyczyn zjechał z polnej drogi ze skarpy przewracając się i przygniótł kierowcę i pasażera.

Rodzinom ofiar została zapewniona pomoc psychologów. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

2014-09-03 09:43:31
(fot. Policja Zamość)

Zobacz również

15 komentarzy

 1. Ofelia Cimcirymkiewiczówna

  Rodzinom ofiar nie tyle potrzebna jest pomoc psychologów, co finansowa, bo to co KRUS wypłaci im w formie tzw. zasiłku pogrzebowego nawet na jeden pochówek niezbyt wystarczy, a na dwa z pewnością dużo zabraknie.
  A „cołaski” u „dobrodzieja” wysokie, a i AC też.

 2. KRUS wypłaca tyle ile się należy, jak się płaci grosze to i dostaje się grosze. Istnieją inne ubezpieczenia dobrowolne na życie lub utratę zdrowia!

 3. @Ofelia – jeden z zabitych był buddystą, więc o cołaski nie masz się co martić.

  • był człowiekiem bardzo dobrym człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej lepszym niż ty,więc zanim kogoś ocenisz pomyśl nad tym co ty piszesz bo ty nic sobą nie reprezentujesz

   • Ty Dziunka uwazaj co piszesz.Jestem takiego samego zdania co Mila , nie wazne kim byla ale był człowiekiem takim jak ty !!!! więc mógłabys miec troche szacunku nawet gdy niewinny chlopak umarł w takim młodym wieku i w taki tragiczny sposób!!!! jak masz pisac takie glupoty to lepeij nie kometuj tego wogule!!!!!

 4. i nic na temat trzeźwości ?

 5. Jedna uwaga,SIANA się nie kosi…

 6. a jak mieli trzeźwość zbadać, to wykaże sekcja a tam też są kolejki…..

 7. Mam prośbę do tych, którzy umieszczają tu swoje komentarze. Zanim dacie upust swoim frustracjom i okażecie swoją wyższość z powodu opłacania ubezpieczeń, zastanówcie się, że ci młodzi ludzie osierocili żony, dzieci, że płaczą nad nimi rodzice. Trochę refleksji nad tragiczną śmiercią.

 8. Komentarz to odpowiedź na to co napisała Ofelia Cimcirymkiewiczówna i do jej roszczeniowej postawy (dajcie więcej) a nie do tragicznego wydarzenia opisanego w artykule. Potrafisz to rozdzielić?

 9. A co takiego napisała dziunka, że tak sie jej oberwało? Ech kąśliwi obrońcy.. tylko kogo bronicie?

 10. stała się rzecz straszna śmierć dwóch młodych ludzi a nie kturzy z was piszą takie bzdury polecam szpital psychiatryczny jak najszybciej

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7336zł -0.03%
  • GBP 5.2657zł 0.08%
  • EUR 4.5285zł -0.05%
  • CHF 4.1567zł -0.08%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Nad Zalewem Zemborzyckim odbędzie się Zielona Gra Miejska
  Przestrzenie Teatru na scenie Muszli Koncertowej i w Wirydarzu Centrum Kultury
  Małe Inne Brzmienia już za dwa tygodnie
  Jarmark Lubelski zaprasza na starcie serów polskich i włoskich
  Spotkanie pokoleń upamiętniające 77 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie