690 680 960

Kolonia Stężyca: 18-latek zginął pod kołami fiata

Dzisiejszej nocy w Kol. Stężyca pod kołami pojazdu zginął 18-letni mieszkaniec tej miejscowości. Mężczyzna leżał na jezdni.

Przed godziną 23:00 dyżurny otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w Kol. Stężyca.

-Na miejscu policjanci ustalili, że kierujący fiatem marea 32-letni mieszkaniec tej miejscowości najechał na leżącego na jezdni 18-latka. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, jego życia nie udało się uratować. Będący na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok młodego mieszkańca Kol. Stężyca – informuje st. asp. Marzena Skiba z krasnostawskiej policji.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków zdarzenia oraz sprawdzili stan trzeźwości kierującego fiatem. Mężczyzna był trzeźwy.

W trakcie wykonywanych czynności stróże prawa ustalili, że droga w miejscu zdarzenia była nieoświetlona, a 18-latek ubrany był w ciemne ubranie, bez elementów odblaskowych.

2014-09-03 11:53:16
(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

 1. W sumie to jezdnia jest naturalnym miejscem gdzie się odpoczywa. Chyba że ktoś go wcześniej potrącił i uciekł…

 2. Szkoda chłopaka!Nawet jeśli była w tym jego wina, bo nie zachował ostrożności, nie miał odblasków, nawet jeśli sobie wypił.Jak jesteśmy młodzi wydaje nam się często,że nic złego nam się nie może stać, nie myślimy o zagrożeniach,a nawet jak myślimy to często ryzykujemy i czasem tak się kończy, że przypłacamy zdrowiem albo życiem. Współczucia dla rodziny!

  • No szkoda, ale trzeba jednak piętnować. Bezkrytyczne usprawiedliwianie takich zachowań młodością itd. prowadzi do tego, że takich wypadków będzie tylko więcej.
   Kondolencje dla bliskich.

   • Zgodzę się, że trzeba piętnować,uczyć odpowiedzialności za siebie i swoje życie od najmłodszych lat. Myślę jednak,że ani tłumaczenie ani potępianie nie ma znaczącego wpływu na ilość wypadków w tym wieku, ponieważ w młodym wieku postrzegamy inaczej Sama jak patrzę wstecz wielu sytuacji, których wtedy nie postrzegałam jako zagrażające(a dorośli i owszem), w tej chwili unikam jak ognia, mimo to że jestem od małego raczej osobą ostrożną i przezorną.Mówią, że mądrzy uczą się na błędach innych, ale to raczej się tyczy osób dojrzałych a nie wszystkich, którzy są pełnoletni.Takie wypadki zawsze były i będą, bo za błędy trzeba płacić(nie chcę pisać dosadniej, żeby nie urazić nikogo), szkoda tylko, że czasem kończy się to tragicznie.

 3. Kondolencje dla bliskich, choć za głupotę trzeba płacić nawet cenę życia.

 4. Teraz poleży.

 5. TEN CHŁOPAK STACIŁ MATKĘ OJCIEC POWISIŁ SIĘ MIESIĄC TEMU NICH SPOCZYWA W POKOJU

 6. gratulacje, selekcja naturalna…

Kursy walut

 • USD 4.2934zł -0.25%
 • GBP 5.3107zł -0.13%
 • EUR 4.6755zł -0.1%
 • CHF 4.6856zł -0.26%

Polub nas