Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Samoklęski: Bus wypadł z drogi i dachował

Po wypadku występują utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej z Lublina do Michowa. Strażacy kierują ruchem.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 10 w miejscowości Samoklęski w powiecie lubartowskim. Dachował tam dostawczy bus. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy lubartowskiej drogówki wynika, że mężczyzna kierujący dostawczym oplem, jadąc od strony Lublina, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał on na pobocze a następnie auto wpadło do przydrożnego rowu. Auto zatrzymało się dopiero na znajdującej się nieopodal łące.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa i Kamionki, pogotowie ratunkowe i policja. Kierujący oplem został z obrażeniami ciała przetransportowany do szpitala. Mężczyzna był przytomny, jednak na chwilę obecną nie jest znany poziom jego obrażeń. Podróżował sam.

W miejscu wypadku, na drodze wojewódzkiej nr 809, występują utrudnienia w ruchu. Zablokowany jest pas jezdni w kierunku Michowa. Strażacy przepuszczają pojazdy wahadłowo. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

Samoklęski: Bus wypadł z drogi i dachował
Samoklęski: Bus wypadł z drogi i dachował

2015-06-23 11:08:38
(fot. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. Pan Cieć z alei Lubartowskich w Lublinie k/Świdnika

    Auto zatrzymało się dopiero na znajdującej się nieopodal łące – strach pomyśleć co by mogło się stać, gdyby tam pasła się jakaś krasula, a obok leżał pastuszek z fujarką w ręku (nie mylić z fujarą).

  2. machok skes

Z kraju

Polityka i społeczeństwo