690 680 960

Samochód zapalił się na drodze ekspresowej. Trasa w kierunku Lublina jest zablokowana (zdjęcia)

Trwa akcja gaśnicza na drodze ekspresowej S12/17. Pomiędzy węzłami Jastków a Sławinek w płomieniach stanęło BMW. Trasa w kierunku Lublina jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 19:25 na drodze ekspresowej S17 Lublin – Warszawa. Na wysokości miejscowości Panieńszczyzna zapalił się samochód osobowy.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina, Moszenek i Płouszowic, policja oraz służba drogowa. Jak nas poinformowano, zapaliło się BMW, ogień zaczął się bardzo szybko rozprzestrzeniać i po kilku minutach objął cały pojazd.

Obecnie trwa akcja gaśnicza. Jezdnia w kierunku Lublina, pomiędzy węzłami Jastków a Sławinek jest całkowicie zablokowana. Tworzy się coraz większy korek. Warto na węźle Jastków zjechać na „starą” drogę nr 17 i nią kierować się do Lublina. W kierunku Warszawy nie ma utrudnień z przejazdem.

AKTUALIZACJA: 20:00
Udrożniony został jeden pas jezdni. Wciąż jednak jest spory korek.

(fot. nadesłane – )

11 komentarzy

 1. Bimmer wraca do Dysa z przytupem… XD

 2. bimber spalił laczka i cos pokazał , coś osiągnął

 3. Bo twoja prędkość jest lepsza niż moja...........

  Następnej bejcy mniej.Nie francuz a się zapalił,chyba że sprowadzony z Francji.

 4. no i po co włączał kierunkowskaz ?

  • Dokładnie. Ta marka nie wytrzymuje takiego obciążenia układu. Wiadomo, że w bmw nigdy nikt nie montował kierunkowskazów. Robota jakieś stodołowego mechanika.

 5. W lipcu też tam niedaleko BMW się spaliło. Jakiś trójkąt bermudzki?

 6. Komentarze poniżej poziomu i świadczą o kulturze osobistej, a raczej jej braku 🙂 większość osób z wielką chęcią nagrywała filmiki, zamiast pomóc kierowcy (któremu na szczęście nic się nie stało).

 7. Co to za model bmw?

Kursy walut

 • USD 4.3501zł 0.07%
 • GBP 5.3803zł 0%
 • EUR 4.6529zł 0.15%
 • CHF 4.8483zł -0.05%

Polub nas