Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Samochód osobowy zderzył się z zaprzęgiem konnym. Droga krajowa jest zablokowana

Kolejny wypadek na drogach naszego regionu. Tym razem zablokowana jest trasa Lublin – Zamość. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 18 w miejscowości Borowina w powiecie zamojskim. Na drodze krajowej nr 17 Lublin – Zamość samochód osobowy zderzył się z zaprzęgiem konnym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazują służby ratunkowe, w zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

Obecnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn wypadku. Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

Kierowcy jadący od strony Krasnegostawu mogą ominąć miejsce zdarzenia kierując się drogą powiatową przez Udrycze Kolonię do drogi wojewódzkiej nr 843, którą to przez Łapiguz dotrą do Zamościa. W kierunku Lublina należy z obwodnicy Zamościa zjechać na drogę wojewódzką prowadzącą do Chełma i przez Łapiguz i Udrycze Kolonię dojechać do trasy Lublin – Zamość.

(fot. Policja)

16 komentarzy

  1. Samochód osobowy miał za dużo koni.

  2. Bez sensu to tłumaczenie objazdu. Przecież droga Krasnystaw-Zamosc to to samo co Zamość-Lublin

    • Nie jest bez sensu, tylko po prostu nie potrafisz zrozumieć tych dwóch prostych zdań. W tym jest problem. Ja bez przeszkód dojechałem właśnie po podanym tu objeździe.

  3. Co z końmi???

  4. Michałowa, Ahmed i inni którzy nie posiadają mózgu… mówię wam, że jesteście żałośni.

Z kraju

Sport