690 680 960

Samochód osobowy stanął w płomieniach. Droga jest zablokowana (wideo)

Trwa akcja gaśnicza płonącego pojazdu na drodze powiatowej Janów Lubelski – Zdziłowice. Na czas trwania działań strażaków droga została całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 18 w miejscowości Godziszów w powiecie janowskim. Na drodze powiatowej Janów Lubelski – Zdziłowice zapalił się samochód osobowy. O wszystkim zaalarmowano służby ratunkowe.

Jak nas poinformowano, z jadącego pojazdu zaczął wydobywać się dym a po chwili pojawił się ogień. W ciągu kilku minut płomienie objęły auto w całości. Na chwilę obecną nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Na miejsce dojechała właśnie straż pożarna, rozpoczęła się akcja gaśnicza. Na czas trwania działań strażaków droga została całkowicie zablokowana.

(wideo – nadesłane)

7 komentarzy

  1. ale stanąć polecieć z gaśnicą no po co -lepiej telefon w garść będzie LUX materiał na portale

  2. Ile jeszcze musi spłonąć samochodów, żeby w końcu zakazali montowania bomb gazowych w samochodach? Może taki Janusz Biznesu zrozumie gniotąc w kieszeni przyoszczędzone 10 groszy na 100km i patrząc na zgliszcza swojego samochodu. Chociaż wątpię, następny też pewnie zagazuje.

  3. Na ja LPG das gut ja ja. Tania jazda, tylko czasem wybuchowa.

Kursy walut

  • USD 4.3365zł -0.31%
  • GBP 5.3357zł -0.83%
  • EUR 4.621zł -0.69%
  • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas