Ryki: 28-latek kradł pieniądze z automatów

Za kradzież i włamania do automatów do gier będzie odpowiadał mieszkaniec woj. mazowieckiego. Mężczyzna używając urządzenia elektronicznego zakłócającego pracę czytnika banknotów w automatach wypłacił pieniądze na łączną sumę prawie 2 tys. złotych.

Do kradzieży doszło na przełomie ostatnich dwóch tygodni w Dęblinie. Automaty, z których skradziono pieniądze w kwocie blisko 2 tys. złotych nie były uszkodzone, co sugerowało, że sprawca dysponował urządzeniem przełamującym elektroniczne systemy zabezpieczeń przed bezprawną wypłatą. Dęblińscy funkcjonariusze otrzymali sygnał, że w jednym z barów na terenie Dęblina mężczyzna gra na automacie. Nie byłoby w tym nic dziwnego ale on grał dłuższy czas i tylko wypłacał pieniądze. Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali mężczyznę, którym okazał się 28-letni mieszkaniec woj. mazowieckiego. Posiadał przy sobie transmiter, który służył mu do włamywania się do automatów oraz monety o nominale 5 zł – informuje KWP Lublin.

28-latek trafił do policyjnego aresztu, a część pieniędzy została odzyskana. Usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem do trzech automatów, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał sie i dobrowolnie poddał się karze.

2013-10-07 10:49:11
(fot. KWP Lublin)

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!