Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ruszyła Gra Komunikacyjna. Do wygrania bilety miesięczne ZTM

Ruszyła tegoroczna Gra Komunikacyjna, czyli wakacyjny konkurs internetowy, wiedzy dotyczącej komunikacji miejskiej. Najlepsi będą za darmo jeździć lubelską komunikacją.

Konkurs jest przeznaczony nie tylko dla miłośników lubelskiej komunikacji miejskiej, lecz również dla każdego z mieszkańców Lublina czy regionu. Raz w tygodniu, o różnych porach dnia, na stronie internetowej Lubelskiego Towarzystwa Zrównoważonego Transportu, czyli jednego z organizatorów gry, będą pojawiać się pytania dotyczące komunikacji miejskiej. Wygrywa najszybsza poprawna odpowiedź, która, poza nagrodą, razem z czterema kolejnymi odpowiedziami zbiera punkty tworząc ranking.

Najlepsi w całym rankingu zostaną po zakończeniu konkursu nagrodzeni. -Jest o co walczyć, pierwsza osoba z każdego zadania otrzymuje bezpłatne 30-dniowe przejazdy komunikacją miejską, a trójka laureatów całej Gry Komunikacyjnej zostanie nagrodzona gadżetami komunikacyjnymi. Serdecznie zapraszamy do zabawy i życzymy wszystkim samych szybkich i trafnych odpowiedzi – wyjaśnia Maciej Mikulski, Wiceprezes Lubelskiego Towarzystwa Zrównoważonego Transportu.

Pytania będą publikowane na stronie www.komunikacja.lublin.pl. Uczestnicy konkursu swoje odpowiedzi mogą nadsyłać mailem na adres [email protected]. Organizatorami gry są Lubelskie Towarzystwo Zrównoważonego Transportu, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Lublin i Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

(fot. materiały organizatora)
2014-07-25 10:03:13

3 komentarze

  1. Jako emeryt jednego z organizatorów konkursu nabyłem prawo i mam dozgonny bilet na usługi świadczone przez wymienioną firmę, a pozostałe nagrody są tak mało atrakcyjne, że tylko mnie nie rajcują, ale i moich wnuczków też.
    Więc bawcie się bez mojego udziału, o czym (oczywiście uprzejmie), zawiadamiam.

  2. Gala… cóż za wybujałe marzenia, patrząc na zeszłoroczną edycję. Zwykła kolejna akcja promocyjna z lipnymi nagrodami. Swoją droga ciekawe ko kontroluje przydział nagród, bo nagrody podzielili między swoich, a potem a to mail nie doszedł, a to zakwalifikowało jako spam…

  3. phi, nie jeżdżę autobusami, ale jeździłbym, jak bym wygrał tego Jelcza ze zdjęcia.