690 680 960

Rusza sprzedaż biletów na mecze żużlowe. Dostępne będą tylko w internecie

Zarząd żużlowego Motoru Lublin podjął decyzję o wprowadzeniu otwartej sprzedaży biletów na mecze w sezonie 2020. Wiadomo już, że na stadion będzie mogło wejść znacznie mniej osób, niż rok temu.

W czwartek zarządu Speedway Lublin ogłosił otwartą sprzedaż biletów na mecze Motoru Lublin w sezonie 2020. W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów określającym ograniczenia, nakazy i zakazy po wprowadzeniu stanu epidemii, na stadionie będzie mogło przebywać znacznie mniej kibiców, niż podczas ubiegłorocznych spotkań. Przepisy określają bowiem, że biorąc pod uwagę maksymalną liczbę miejsc, zapełnić można jedynie 25 proc. z nich. Oznacza to 2050 osób i to tylko na miejscach siedzących.

Sprzedaż biletów rozpocznie się w piątek 19 czerwca o godz. 20.00 Będzie się ona odbywała wyłącznie internetowo, za pośrednictwem platformy Eventim.pl. Co ważne, jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 2 bilety. W sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego. Ich cena została określona na 50 zł. Dodatkowo na stadionie wyznaczone zostaną 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. W tym przypadku osoby zainteresowane tymi miejscami muszą się skontaktować mailowo od adresem [email protected] celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz.

Każda osoba kupująca bilet będzie musiała dokonać świadomej i bezwarunkowej akceptacji w zakresie przyjęcia ryzyka związanego z potencjalnym zakażeniem COVID-19 na stadionie. Dodatkowo w trakcie wejścia na stadion będzie obowiązek posiadania maseczki, wykonywany będzie także pomiar temperatury ciała. Osoby z gorączką nie będą wpuszczane na spotkanie. Bezwzględnie będzie również wymagane zajęcie przypisanego do danej osoby miejsca siedzącego. Na zakupionym bilecie, znajdzie się również numer bramy, którą należy wejść na stadion.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

2 komentarze

  1. Jakiś link do biletów?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej