Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Rusza remont starego mostu na Wiśle w Puławach. Kilka miesięcy utrudnień w ruchu

W przyszłym tygodniu rozpocznie się remont mostu im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Puławach. Wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu.

W środę 1 sierpnia rozpoczną się prace związane z pierwszym etapem przebudowy mostu drogowego im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Puławach. Na moście będzie dostępny tylko jeden pas ruchu dla pojazdów, a także chodnik po jednej stronie mostu. Wykonawca na czas prowadzenia robót drogowych wprowadzi zmianę organizacji ruchu.

Na drodze wojewódzkiej nr 874 Puławy – Zarzecze, przed wjazdem na „stary most”, ustawiona zostanie sygnalizacja świetlna. Ruch sterowany będzie wahadłowo. Dlatego też należy spodziewać się utrudnień w ruchu.

Prace mają potrwać do 30 listopada 2018. Wtedy to ponownie zostaną kierowcom udostępnione oba pasy jezdni. W przyszłym roku drogowcy mają po raz kolejny pojawić się na moście. W II etapie prace prowadzone będą po drugiej stronie mostu.

(fot. UG Puławy)
2018-07-28 18:46:52

4 komentarze

  1. MinisterBieńkowska

    Jak mają zamiar to robić w ten sam sposób jak remont mostu w Dęblinie to wyrzucanie pieniędzy w błoto.
    Dodatkowo w wielu pojazdach uszkodzili lakier iskrami ze szlifierek itp.

  2. Piękny to most i nadal bardzo potrzebny. Trzeba wszystko robić by zachować go jak najdłużej w dobrym stanie.

  3. a nie lepiej by było zrobić go na czas remontu mostem jednokierunkowym? podpowiadałem tym baranom to rozwiązanie, ale żaden nie chciał się pod tym podpisać w wyborczym roku…

  4. Nie mogli poczekać aż będzie gotowa obwodnica pulaw ? Tera jadąc w kierunku Radomia ani obwodnica ani przez Puławy…

Z kraju