690 680 960

Okuninka: Skoczył na główkę do wody, w ciężkim stanie trafił do szpitala

Do szpitala trafił mężczyzna, którego wyciągnięto z jeziora po tym, jak skoczył do wody. W wyniku tego doznał poważnych obrażeń ciała.

O wypadku w Okunince nad Jeziorem Białym poinformowała nas czytelniczka. Jak wyjaśniała, jeden z przebywających nad wodą mężczyzn postanowił wskoczyć „na główkę” do jeziora. W efekcie konieczna była interwencja służb ratunkowych.

Jak udało nam się ustalić, mężczyznę wyciągnięto z wody i przekazano ratownikom medycznym. Następnie został on przetransportowany do szpitala w Lublinie.

Jak nas poinformowano, mężczyzna doznał poważnego urazu kręgosłupa. Jest też sparaliżowany od pasa w dół. Jego stan jest określany jako ciężki. Z tego też względu niemożliwe było sprawdzenie jego trzeźwości.

(fot. Zwiedzaj Lubelskie)
2018-07-28 19:07:23

24 komentarze

 1. A ile to coś miało lat???

 2. Najsmutniejsze jest to, że co roku media apelują o rozwagę nad wodą, także w kwestii tego, by nie skakać do wody jeżeli nie znamy charakteru dna, ale i tak wciąż zdarzają się takie wypadki, które są wynikiem niefrasobliwości.

 3. bywalec okuninki

  Przykra sprawa……jedna chwila przekresliła całe życie.
  Współczuje rodzinie

 4. Aż mdli od tej nienawiści i głupich komentarzy.

  • Aż mdli o bezmyślności ludzi którzy dla jednej chwili są w stanie poświęcić resztę życia.

 5. Dlaczego od pasa w dół a nie od szyi w dół?

 6. Szkoda chłopaka. Większość z nas skaczę na główkę, on miał pecha więc darujcie sobie te głupie komentarze!! Jedna chwila, przekreśliła wszystko. Trzymaj się chłopie.

Kursy walut

 • USD 4.3254zł -0.52%
 • GBP 5.3279zł -0.59%
 • EUR 4.708zł -0.02%
 • CHF 4.7222zł 0.65%

Polub nas