Rolnicy zaostrzyli protest. Wysypali jabłka na ulicach Warszawy, płoną opony (wideo)

Rolnicy z całego kraju przyjechali do Warszawy na protest. Jego forma nie jest już taka „grzeczna” jak ostatnio, na ulice stolicy protestujący wysypali jabłka i podpalili opony blokując ruch.

76 komentarzy

 1. Do pudła wsiórów! Twierdzą że za tanią żywność mamy w sklepach, jak nie pasuje to zmienić pracę i wziąć kredyt.

 2. Niszczą i nie tylko rolników

 3. Jestem za tym, aby Państwo z moich podatków wspierało rolników, ale nie świniarzy. Niestety protestują jedni i drudzy razem, więc muszę być przeciw.

 4. Ale Komentarze , wasz poziom jest porażająco niski . Każdy ma prawo protestować , i bardzo dobrze że w taki sposób , całą tą pieprz…ną Warszawę powinni zablokować …

 5. Pospulstwo na pisd głosowało to niech teraz nie protestuje ?

 6. Niech się wezmą za robotę nie pasuje zmiana zawodu. Za takie zaśmiecanie mandaty po 5tys to by się cholota nauczyła bo im wszystko wolno. Ja chętnie będę jadł świniaka z zachodu bo te nasze wcale lepsze nie sa. Obłuda że u nas zdrowsze i prawie eko ściema na maksa kto ma doczynienia z rolnictwem to wie co pakują w zwierzęta żeby taniej i szybciej sprzedać biznesmeny za naszą kasę z dopłat!!!!

  • Dokładnie. Pierniczą o ekologicznej żywności ale jak się bliżej przyjrzeć to niczym się nie różni od tej sprowadzanej, każdy rolnik ma dla siebie świnkę warzywa , owoce i na sprzedaż taka ich moralność. Z reszta nie tak dawno była afera z chorym bydłem sprzedawanym do rzeźni. Od kiedy pamiętam to na wsi nic się nie opłaca sadzić i hodować i jakoś wszyscy żyją i budują domy ,kupują mieszkania dzieciom w mieście, samochody, nikt ze wsi nie odchodzi. Pazerni ludzie zawsze im mało płacą. Przenieście się do miasta do pracy 8 godz. za najniższą krajową będzie wam lepiej.

   • Zapraszam na wieś chętnie podzielę się zyskami i wydatkami wszystkim po równo po pół

 7. Rolniki dajta spokój zwykłym obywatelom

 8. To nie są rolnicy tylko jakieś barany!

 9. Bezpodstawne blokowanie ulic i przejść dla pieszych, uprzykrzanie życia zwykłym ludziom na tyle was stać, a jak bierzecie dopłaty to cisza

 10. niemiec was rżnie w marketach i portugalczyk i cała reszta. Policjanci, itd, celnicy, nauczyciele protestowali i co? szkoda, że inne zawody nie mogą się zintegrować na wspólny protest bo to od rządu nie zależy – a tuta asf sztucznie chodowany, dziki w rozkwicie a duński i niemiecki schab króluje w marketach – o takie wam rządy chodzi aby tylko niemiec się bogacił a Polakowi zakazywali produkcji a towary w sklepach były z UE i egiptu zamiast z Polski?

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7402zł 0.39%
  • GBP 5.1141zł 0.43%
  • EUR 4.5436zł 0.18%
  • CHF 4.216zł 0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL