Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Ukradł rower z terenu szkoły. Poszukują go policjanci (wideo)

Policjanci z Bychawy poszukują mężczyzny, który ukradł rower sprzed budynku szkoły. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Do kradzieży doszło w ubiegły piątek na terenie szkoły w Piotrkowie Pierwszym w gminie Jabłonna. Nieznany mężczyzna ukradł znajdujący się przy schodach wejściowych do budynku niezabezpieczony rower. Wartość skradzionego mienia została oszacowana na kwotę 1000 zł.

Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym zostało zarejestrowane całe zdarzenie. Widać na nim jak sprawca wsiada na rower i po chwili nim odjeżdża.

Do sprawy kradzieży funkcjonariusze poszukują mężczyzny, którego wizerunek widoczny jest na zabezpieczonym nagraniu. Osoby, które go rozpoznają proszone są o kontakt z dyżurnym komisariatu pod nr tel.: (81) 820-52-10 lub 112. Informację można przekazać anonimowo!

Zobacz nagranie – kliknij!

(fot. wideo Policja Lublin)

8 komentarzy

 1. Pik puk jest tam kto

  Jakiś żul. Pod sklepem trzeba szukać.

  • Myślę, że takie rzeczy oni sprawdzili bo na pierwszy rzut oka widać, że to jakiś dziad ale mógł też przyjść z sąsiedniego powiatu i wtedy nikt miejscowy go nie będzie znał i dlatego opublikowali to nagranie ?

 2. On tak wyrósł i ,, nabawił się” patologii od tego 500+.

 3. Widać że to zwykły chaman wiejski. Fajne kultowe ma gumiaki 🙂

 4. Zdarzenie miało miejsce 2 tygodnie temu policja zaczęła się interesować sprawą dopiero tydzień po tym zdarzeniu. Brawo założę się że ju dawo ten rower jest w innym mieście wystawiony na sprzedaż…

  • Z tego co wiem to Policja od razu się zainteresowała tematem ale publikacja na stronie lubelskiej policji dopiero teraz się ukazała. Ale co tam będziesz gadać jak mało wiesz ?

 5. Lubelski Koziołek

  Widać że nie chciał.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo