690 680 960

Rodzinna uprawa konopi indyjskich (zdjęcia)

Dwóch mieszkańców gminy Jeziorzany odpowie za uprawę konopi indyjskich, posiadanie marihuany oraz nielegalny pobór prądu. Zatrzymanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Kocka podczas przeszukania jednej z posesji na terenie gminy Jeziorzany natrafili na uprawę konopi indyjskich oraz znaleźli marihuanę.

Mundurowi zabezpieczyli ponad 1,5 kg suszu marihuany oraz ponad 30 krzaków konopi indyjskich, które znajdowały się w przystosowanym do uprawy boksie.

Co więcej funkcjonariusze ujawnili związany z uprawą nielegalny pobór prądu. W związku ze sprawą policjanci zatrzymali 61-letniego właściciela posesji oraz jego 34-letniego siostrzeńca.

Zatrzymanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności. 61-latek nie uniknie także kary za nielegalny pobór prądu.

(fot. Policja Lubartów)

6 komentarzy

  1. Wyłapują tylko płotki na pokaz. Zalegalizować i problem nie będzie występował. Co ważniejsze do budżetu więcej pieniędzy wpadnie.

  2. TakLegalizacji

    Nasz kraj jest chory? Nikomu nie życzę źle ale wyjątkiem są ci ludzie którzy zdecydowali że marihuana ma być nielegalna, życzę im żeby ich też za niewinne uprawianie kwiatków scigała policja lub bandyci 🙂

  3. Jak nie w ryby na Wieprzu prądem , to prądem w marihuanę . No to się dorobili na tym prądzie , ale wyroków . W pudle prąd będą mieli za darmo .

  4. Wpadnie jeszcze parę osób i nie będzie gdzie prawdziwych przestępców zamykać. Natura coś tworzy a parę ku.w którym się to nie podoba zakazują wszystkiego. Zamknąć naturę za produkcję narkotyków.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dożynki Powiatu Parczewskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Discoboys
Dożynki Gminy Łaszczów. Gwiazdą wieczoru będzie Meffis
Dożynki Gminy Kłoczew. Gwiazdą imprezy będzie Miły Pan
Dożynki Gminy Telatyn
Dożynki powiatu zamojskiego i gminy Miączyn. Gwiazdą imprezy będą Piersi