Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Rodzina myślała, że 35-latka nie żyje. Kobieta ukrywała się przed policją we Francji

Kryminalni z Puław zatrzymali poszukiwaną od dłuższego czasu 35-latkę. Rodzina kobiety była przekonana, że kobieta nie żyje.

Policjanci od kilku lat poszukiwali mieszkanki Puław. Kobieta skutecznie ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. 35-latka prawie 7 lat temu wyjechała z kraju, zrywając kontakt nawet z najbliższą rodziną.

Sąd wystawił listy gończe za kobietą, poszukując jej do odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa, których dokonała przed opuszczeniem kraju. Rodzina 35-latki otrzymała informację, że kobieta zmarła i została pochowana we Francji jako osoba o nieustalonej tożsamości. Informacje te nie zostały potwierdzone, więc policjanci szukali jej nadal.

Jak się okazało, kobieta w tym tygodniu postanowiła odwiedzić rodzinne strony. 35-latkę odwiedzili zaś puławscy kryminalni. Puławianka nie kryła zaskoczenia. Kobieta faktycznie przebywała w ostatnim czasie we Francji, jednak wiodła taki tryb życia, że umożliwiał jej unikanie służb i urzędów. Teraz najbliższe miesiące 35-latka spędzi w zakładzie karnym za przestępstwa dokonane przed kilkoma laty, m.in. za oszustwo.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. „wiodła taki tryb życia, że umożliwiał jej unikanie służb i urzędów” – czyli dawała na lewo i prawo

  2. Raczej tak , tyle lat prostytucji i jeszcze do paki

  3. a może była zakonnica

  4. teraz juz bierze calego…

  5. ukrywała się 7 lat by uniknąć kilku miesięcy aresztu? przecież za samą ucieczkę dostanie więcej…

Z kraju

Polityka i społeczeństwo