690 680 960

Puławy, Siedliszcze: Przewrócone ciężarówki zablokowały drogę

W nocy na drodze krajowej nr 12 doszło do dwóch zdarzeń drogowych z udziałem samochodów ciężarowych. Są utrudnienia w ruchu.

W Puławach na obwodnicy miasta, w rejonie zjazdu w kierunku Zakładów Azotowych, przewrócił się samochód ciężarowy przewożący stalowe konstrukcje. Do zdarzenia doszło po godzinie 4:30, wg wstępnych ustaleń kierujący autem najprawdopodobniej zbyt szybko chciał pokonać łuk jezdni, w wyniku czego pojazd załadowany stalowymi elementami konstrukcyjnymi przewrócił się. W miejscu gdzie doszło do zdarzenia jest ograniczenie prędkości do 40 km na godzinę, a jak wyjaśniali świadkowie, pojazd jechał zdecydowanie szybciej.

Zablokowany jest zjazd z obwodnicy do Zakładów Azotowych jak i obwodnica w kierunku Radomia. Dojazd do azotów możliwy jest od strony al. Żyrzyńskiej i następnie al. 1000-lecia Państwa Polskiego. Na miejsce ściągany jest ciężki sprzęt, który zajmie się postawieniem ciężarówki na koła oraz uprzątnięciem jezdni. Utrudnienia mają potrwać do południa.

Do drugiego zdarzenia doszło w rejonie drogi prowadzącej do miejscowości Siedliszcze w powiecie chełmskim, na 356 kilometrze drogi krajowej nr 12. W tym przypadku kierujący samochodem ciężarowym wjechał do rowu. W chwili obecnej nie są jeszcze znane okoliczności w jakich do tego doszło. Na miejscu nie ma większych utrudnień w ruchu pojazdów, jednak na czas wyciągania pojazdu ruch ma być zablokowany na około 30 minut.

(zdjęcie ilustracyjne)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.4415zł -0.17%
  • GBP 5.4558zł -0.1%
  • EUR 4.6898zł 0.1%
  • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi