Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Przyszli po niego policjanci, ten schował się w szafie

Mieszkaniec gminy Ryki postanowił za wszelką cenę uniknąć pobytu w więzieniu. Ukrywał się przed szukającymi go policjantami. Wpadł gdy siedział w szafie.

Dzisiaj rano funkcjonariusze ryckiej prewencji pojechali na teren jednej z posesji w gminie Ryki. Chcieli sprawdzić, czy nie ma tam poszukiwanego 59-latka, który powinien przebywać w Zakładzie Karnym, jednak się do niego nie stawił. Mężczyzna był już karany za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, tym razem miał do odbycia kolejny wyrok.

Około godziny 8 rano, po dojeździe na miejsce funkcjonariusze z nakazem sądowym weszli do środka. Mundurowi podejrzewając iż poszukiwany mógł się gdzieś ukryć, zaczęli sprawdzać wszystkie zakamarki.

Po otworzeniu jednej z szaf ujrzeli skulonego w środku mężczyznę, po którego przyjechali. Był on bardzo zaskoczony widokiem policjantów, nie sądził zapewne, że funkcjonariusze tym razem przeszukają mieszkanie. Mężczyzna trafił już do policyjnego aresztu. Najbliższe miesiące spędzi w zakładzie karnym.

Przyszli po niego policjanci, ten schował się w szafie

(fot. policja)
2015-12-30 14:12:33

7 komentarzy

  1. Pewnie dziadek jeżdził rowerem na bani i musi swoje odpierdzieć . A i statystyki osadzonych się poprawią .

  2. Nie mają serca, spiryt pewnie już się chłodzi w lodóweczce, 'szmalczyk’ się topi, cebulka skwierczy, a tu przestraszonego chłopinę w bamboszach z szafy wyciągają.

  3. A to Gagatek myślał że policjanci sobie przyjdą i pójda…4+za niezłe ciapy

  4. Jak ukrył się? Przecież na tych zdjęciach nikogo nie widać!?!?

  5. Faktycznie przestępstwo przeciwko zdrowiu i życiu. Przecież mógł w tej szafie zasłabnąć, a nawet się udusić z powodu ciasnoty.

    • Chichotnik niejaki

      toja – zapomniałaś dodać, że każdemu się to może przydarzyć i żeby nie pisać źle o tchórzu bo co jego rodzina sobie pomyśli i jak przezywać będzie wyciąganie szanownego członka rodziny (lat 59) z szafy.