690 680 960

Przyjechali samochodem z przyczepką, próbowali ukraść motocykl

Chełmscy policjanci zatrzymali 29-latkę i 60-latka, oboje wkrótce staną przed sądem i odpowiedzą za kradzież z włamaniem. Dzięki postronnej osobie sprawcom nie udało się ukraść wartego 40 tys. złotych motocykla.

Chełmscy policjanci w miniony weekend otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem, do której doszło na terenie stacji naprawy pojazdów w Chełmie.

Mundurowi ustalili, że postronna osoba zauważyła podejrzane zachowanie jakiegoś mężczyzny, który nocą pchał motocykl w kierunku zarośli. To najprawdopodobniej spłoszyło sprawcę, który porzucił swój łup i odjechał samochodem z przyczepką. Skierowany na miejsce policyjny patrol zabezpieczył skradziony z garażu motocykl o wartości 40 tys. zł.

Jeszcze tej samej nocy funkcjonariusze znaleźli samochód i przyczepkę, którą przyjechali sprawcy po łup. W związku z tym zdarzeniem policjanci zatrzymali 29-letnią kobietę i 60-letniego mężczyznę z powiatu krasnostawskiego. W środę osoby te usłyszały zarzuty kradzieży z włamaniem. Dzisiaj zatrzymani zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 10

(fot. Policja Chełm)

2 komentarze

  1. I spoko. Nawet jak posiedza ze 3 lata w pierdlu, to zawsze cos.

  2. To sobie babka nie pojezdzi. Tyle dobrego ze jako kobieta moze liczyc na lagodniejszy wyrok i na zawiasy. Niech na starego zrzuca cala wine i niech dziadek-zlodziej idzie siedziec. On i tak nic juz nie ma do roboty.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas