Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Volkswagen wypadł z drogi i dachował na posesji. Kierowca został ukarany mandatem

Rano na drodze łączącej Osmolice z Zakrzówkiem dachował samochód osobowy. Kierowca nie odniósł w zdarzeniu obrażeń ciała. Mężczyzna podróżował sam.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 8 rano w miejscowości Bystrzyca Stara w gminie Strzyżewice w powiecie lubelskim. Na drodze powiatowej łączącej Osmolice z Zakrzówkiem dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wyjaśnia kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, w zdarzeniu uczestniczyło auto marki Volkswagen Passat. Kierujący nim mężczyzna podróżował sam. Nie doznał obrażeń ciała. Sprawca zdarzenia był trzeźwy, został ukarany mandatem w kwocie 250 złotych.

Nie było większych utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Czy wypadnięcie z drogi nie daje podstaw by przypuszczać, że ten kierujący wszedł w posiadanie uprawnień przez pomyłkę, albo przypadkiem. Czy nie byłoby warto wysyłać takie drogowe ofermy na egzamin sprawdzający?

  • Większość ludzi codziennie jeździ samochodem i nigdy w życiu nie spowoduje ani wypadku, ani tym bardziej wypadnięcia z drogi. Dlaczego mają się oni poruszać i być narażani na kontakt w wypadku z takimi amebami, którzy nie potrafią zapewnić panowania nad pojazdem?
   Jestem przekonany, że gdyby nawet mały odsetek drogowej patologii tracił uprawnienia za takie akcje to by się na drogach zrobiło spokojniej i bezpieczniej.
   Po za tym, nie każdy nadaje się do kierowania pojazdami, i ten mi na taką osobę wygląda.

 2. Oj nie znasz nie oceniaj byczku. Myślę ze ten kierowca ma o wiele lepsze panowanie nad samochodem niz ty. A wypadki sie zdarzają. Myślę ze i ty bys mógł wyleciec z drogi

  • jerzy z wieży

   Skoro dostał mandat – to widocznie policja ustaliła, że przyczyną wydarzenia był on sam, czyli gó..o ma, a nie panowanie…

  • Skoro nie potrafił opanować samochodu na zwykłym łuku, to jednak asem kierownicy to on nie jest.

 3. nieopanowanie auta na asfalcie to znaczne przekroczenie prędkości !
  oraz brak wystarczających umiejętności do kierowania.

Z kraju